Мами в Германия, или как да не се превърнем в дропли - 20

  • 23 655
  • 294
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 636









КАРТАТА
 
наши снимки Потребител nemski Парола 777777
 
 Мами в Германия
 Мами в Германия 2
 Мами в Германия 3
 
 Мами в Германия 4
 Дас Фюнфте дойче тема
 Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА
 
 Дас Зийбте дойче Вайнахтстема
 Ахтунг- Ахтес Дойчес тема!
 Дяволски интересна – Нойнтес Дойчес Тема  
 
 10та Биографична тема на немските мами
 В Германия нашите мъничета скоро ще се радват на кокичета 11
 На  любимия в Германия сърцето си дарихме, но и за детска обич не спестихме (12)
 
 Ich liebe dich, Трифоне или Тринадесета фатална НЕМСКА тема
 Die Jecken sind los и в Германия се маскираме
  В Германия пихме по Карнавала до последен дъх, сега се жалваме с Въх!Въх![/url]
 
 Баба Марта идва на гости в Германия
 17 НЕМСКА, отчетна за Риенка. Какво сготви вампа днес ?
 Как да сготвим немски застраховател за вечеря- рецепта от Риен 18

 Мами в Германия и спеzиално zа Лиска номер 19

 Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами
 

 
Toва сме ние,които правим темата:

Вечерница, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, vivita, Шехи, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, grami, Priyatelka, ZiMa, Vessito, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, megstar, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина niko_leta


       

Който не е в списъкът моля да не се сърди,а да се обади.Имената са подредени по това,кой кога е писал в предната тема.На Грами жената не намерих,дайте ми линка,моля  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 14:35 от Чиколина

# 1
  • Мнения: 3 880
Пу първа Party

Айййй, крадла такава Wink
крадеШ картинки от РипенШнайдер.де и ги слагаШ тук унерлаубтервайzе,  Naughty тцъ, тцъ, тцъ, марШ в ъгъла и три минути дълбок срам Wink
(или само при мен иzлиzа тоzи мелдунг? newsm78) Все пак интересно се е полчило hahaha

Ааа, сега се видяха картинките вече Hug

# 2
  • Мнения: 1 636
пу,хвана ме на тясно,ама то zаЩотото ме праЩа6 в ъгълът  newsm62
Тоя rippenschneider,искам да го исритам в рипените  smile3515 Така да ме преzака  smile3511 Ще ги сменям теzи букви,не може темите ни да са все с едни и съЩи  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 1 584
При мен не се виждат картинките Sad

Аз се канех да напиша за застраховките - а вие сте изписали вече темата ooooh! В новия брой на Фокус темата е за тях - Ärger mit der Versicherung е озаглавен, ама още не съм стигнала дори да го отворя  Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 817
Ех, доживях и аз да взема бронза  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 880
Я така и така ми се е паднало да пиШа на първа страница да пусна един апел към новите, които се регистрират в картата:
Моля, пиШете си никовете или имената или каквото там искате, zа да можем да ви раzпоzнаваме, само не оставяйте регистрацията съвсем беz име, zаЩото няма смисъл от такива и ми се налага да ги махам (аz съм админа ако не zнаете Wink)
За последните два дни имаШе три такива (Бремен, Берлин и Мюнхен), неzнам дали това са някои от нас или просто zевzеци, но ако някоя се опитвала да се регистрира и не се вижда нека да го направи оЩе веднъж, но тоzи път с име, zаЩото това е целта на картата_ да zнаем коя къде е и околните да могат да установят връzка с нея, а не да пълним статистиката Wink Нали така Peace

# 6
  • Мнения: 1 610
Който не е гледал филмите , утре да гледа повторението в 14.40.
Ако има нерви.
А за Лиска ще ги запиша.После ще й ги преотстъпя срещу гостуване/ и ще я снимам да я покажа на маймуната/
 Буквите и така са ок! Мен ме кефят.

# 7
  • Мнения: 1 636
Biba,като си на ти с картите може6 ли да направи6 една на БГ,на която да се регистрираме там кой от къде е.Аz иzкарах една от интернет снимка и исках с програма zа снимки да напи6а имената,но много гроzно стана,едно наблъскано и се откаzах.
Риен,хубави бяха,но все едно Ще сме скучни.Търсих готварската тема да пусна,но не я намерих в предната тема къде я писа.

# 8
  • Мнения: 3 880
Biba,като си на ти с картите може6 ли да направи6 една на БГ,на която да се регистрираме там кой от къде е.Аz иzкарах една от интернет снимка и исках с програма zа снимки да напи6а имената,но много гроzно стана,едно наблъскано и се откаzах.
За България не става, поне до скоро не ставаШе, но те непрекъснато го бъzикат тоzи сайт, все неЩо променят и може в скоро време и да става. Като правихме таzи карта (миналата година май беШе) Frappr от цяла България zнаеШе само zа съЩествуването на София hahaha, т.е. единственият град в БГ беШе София, друго всичко беШе степи Joy Тогава ако се регистрираШе там се окаzваШе, че или си от София или си от центъра на степта- тупваШе те точно на пъпа на България Laughing. Сега гледам са чули вече, че в БГ има и други градове като Пловдив, Варна и Бургас, ама пак ми се вижда недостатъчно- наШе село го няма Cry освен да се пиШа Бургаzлийка Wink
Ще пробвам обаче дали не са се подобрили неЩата и ако става Ще направя една Peace

# 9
  • Мнения: 1 817
Мoмичета,
искам да ви попитам дали ходите на козметик, какви процедури си правите на лицето и колко заплащате за услугата? Е, разбира се и какви продукти за лице използвате и дали сте доволни?
А промени ли се кожата ви, от както сте в Германия?

Филмите не ме очароваха нещо...В първия основно за Симеон се говореше, във втория за девойката с разваления немски, а третия беше само хин унд хер  Thinking ! Но се разбра, че си имаме мутри  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 880
Чико, вzимам си горните думи наzад Embarassed Можело и zа България вече Simple Smile
Направих я, ето http://www.frappr.com/nemskimamiwbulgaria
я пробвайте дали става
Аz вече съм вътре  Simple Smile


Ох, май неЩо не съвсем наред с таzи карта, но много ми се приспа вече, утре Ще видя да я оправя.
Значи ако неЩо не можете да се регистрирате не се ядосвайте Wink проблема не е във ваШия телевиzор Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 02:33 от Biba

# 11
  • Мнения: 1 768
4естита първа пролет,моми4енца коки4енца  bouquet

РИЕНКА,как бе6е сно6и ракийката?Стабилно меzе има6е ли към нея? Mr. Green
Жалко zа филма..Не мислих,4е е толкова негативен..Добре не се обадих на свекитата да го гледат,4е 6е им се от6е идване на БГ о6е преди да са трагнали.. Crazy
ЛИС,как е времето в БГ?А луканката?
ТАНЯ,4естит рожден ден на патерици от мен.Да си zдарва и все така лъ4еzарна.4акам да се похвали6 zа армаганите. Wink
НИКИ,Микито я меря у нас на кантара.Първо аz се ка4вам,а после zаедно..Така добивам горе долс някаква представа zа теглото и.Но след малко 6е каже педито то4но..Как е Алекс?Расте ли? Flutter
МУНИ,парка Фридрихсхайн го zнам.Няколко пъти сме били на раzходка там.Последно бяхме на бира със сладолед.. SunglassesБлиЗо ли е до вас?
Авантара ми е по поръ4ка..Аz такива сложнотии не мога да правя..
ПРИЯТЕЛКЕ, как си?Оzдравя ли?Хайде,4е аz сам наред да готвя обяда.. Peace

# 12
  • Мнения: 11 306
Чико, търпиш критика  Naughty
Мен като най-редовно пишеща Embarassed, ме няма горе метната Joy
А аз виждам буквите.

# 13
  • Мнения: 1 636
Бибе,гледах на картата,но не те видях.От кой град си?За регистраzията там Ще чакам мъжът ми да благоволи да отдели 2 мин.zа мен,той да ме регистрира,че аz не можех на ДЕ и той го прави.
Не zнам zаЩо,но снимките ми не се прехвърлят на ПЦ,съмнява ме,че Томас е счупил там,където се вкарва кабелът.Той все неЩо трябва да пипа тук  #Cussing out Исках да ви покажа новата ми придобивка  Mr. Green (количката имам предвид)и колко е бяло днес тук  Cry.Преz ноЩта е натрупало.Дано се стопи до другият петък.
Риен,zа момиченzето и на мен ми е жал,оЩе повече,че имаме подобен слуЩай тук.За детето с рак,на което исках да помогна.Вече е в болниzа и няма сили,zа да дойдат до тук.Ако лекарите в БГ бяха хора,Щяха да се съгласят да се обадят тук на време и да говорят с професорът,а след една ОП да правят там хемиото,zаЩотото то е така скъпо,ама на,не стана,благодарение на тях.  Cry #Cussing out
А zа БГ иначе нали я zнаете прикаzката"каквото zастанало,такова иzлясло"или "магаре zастанало,магаре иzляzло".
Като там е толкова хубаво,zаЩо сме ние тук?  Wink

# 14
  • Мнения: 1 636
Малееееееееее,иzвинявай,как е станало?Не zнам,сега Ще оправим гре6ката...
Проблемът с буквите бе6е сноЩи,но само са 1 мин,веднага го ре6их  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт