Отговори
  • София
  • Мнения: 2 958
Ето я и новата темичка за подкрепа! Само аз ли карам сега курсове?

# 1
  • Мнения: 164
Ето и линк към старата тема :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=134510.0

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
 Simple Smile

# 3
  • Мнения: 164
И успоредното като ти го обясни инструктура добре -пак не е трудно! Simple Smile Аз си мислех, че успоредно никога няма да мога да вкарам кола ,а сега ми е по-лесно от перпендикулярното./макар , че повечето пъти съм го правира на полигона м/у 4 колчета /
Абе то сигурно не е трудно, ама като не ти го е обяснявал никой и като не си го тренирал как ще го направиш сам ? Поне аз не рискувам много. 2-3 пъти тия дни паркирах назаден но гледах да има много място и да няма никви коли в близост Wink
Вземи един час при инструктор дето обяснява добре паркирането .Те обясняват така че няма как да не стане ако изпълняваш няколко стъпки.За младите шофьори,които нямат усет е много трудно да паркират.
Ето да потренирате
http://kat.bgpal.com/parking.php
1-вото паркиране е с предницата на пред
2-рото е на заден
3-то и 4-тото е успоредното

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
ХИхихихихихи! То на клавиатура е много лесно, а и да удариш няколко пъти друга кола гляма работа, ама на живо си имаш волан в ръцете и кола поне 1 тон  Laughing
Сетих се днес колко смешно ми беше. Един чичко се е забързал към чисто новото си Ауди, което е паркирано точно до мястото, на което се учех да паркирам. Като видя как съм се насочила към мястото до неговата кола и като се разръкомаха  да се махам от там  hahaha Joy Laughing

# 5
  • Мнения: 794
А лситовките на този сайт - kat.bgpal стават ли  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
А лситовките на този сайт - kat.bgpal стават ли  newsm78
Грешни са! Аз дето не съм чела дори правилника открих, че има грешки, а мъжът ми като седна и онемя. Дори само за знаците има грешки. И инструктора ми каза,че са грешни. Ако marianasot ми даде диск с листовките, ще ти го копирам и ще ти дам.

# 7
  • Мнения: 164
Аз на Зелена вълна имам диск .От него учих.Добър е защото има и правилника и учебник на водача/кадето е много по-разбираемо представен закона за ДП/ Но има разминаване на два три въпроса с тези на Труд.Учете от CD, но задължително ги минете и на хартия на изпита нямада се шашнете като видите различните картинки.
Нас така ни учеха да паркираме успоредно.





# 8
  • Мнения: 1 320
А аз си взех изпита .... от втория път Wink..вече съм шАфьорка Simple Smile

# 9
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
А аз си взех изпита .... от втория път Wink..вече съм шАфьорка Simple Smile
Ха честито  bouquet! Леко и безаварийно шофиране Hug!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
Честито! Втори, трети няма значение, важното е че вече си правоспособна! Grinning

# 11
  • Мнения: 7 109
Хайде, безаварийно   bouquet

# 12
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
А аз си взех изпита .... от втория път Wink..вече съм шАфьорка Simple Smile
Честито!
И... малко ти завиждам.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 951
Честито!

# 14
  • Мнения: 815
здравейте, да се запиша и аз- все още не съм се качвала на кола, но си взех листовките : ) първият ми час е чааааааааак на 11 април, но инструктора ми е претоварен

Общи условия

Активация на акаунт