Някой ходил ли е ,, ПРИ МИРО''

  • 1 096
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 065
Мои приятели искат да ходят на сръбски ресторант,,При Миро''.Ако сте ходили ,кажете моля трябва ли резервация и колко време предварително,има ли паркинг,какви са цените,подходящо ли е за малки деца не много късно вечерта.

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Резервация принципно е добре да се направи, винаги като напук може точно тогава една свободна маса да няма. Паркинг- има къде да се паркира. Цени- не мога да докладвам, не помня; не са от най- тънките, но не са и много дебели, много е относително все пак. За малки деца, ако не става въпрос  за лятната градина... аз не бих завела дъщеря си там- не е много широко, но за сметка на това пък е доста задимено.

Принципно не ми е от любимите ресторантиPeace

# 2
  • Мнения: 5 228
Паркинг няма, но почти винаги има къде да се паркира в уличката. За деца според мен не е много подходящо, защото е тясно и е на няколко етажа, има стълби и малки деца не могат да се оставят без надзор и за минута. Цените са по-скоро високи. Кухнята и обслужването са добри. Резервация е добре да се направи - в събота вечеряхме там и беше пълно, така че за по-сигурно да се обадят предварително.

# 3
  • Мнения: 1 065
Благодаря ви за бързите отговори.Знаех  си ,че мога да разчитам на вас за информация

# 4
  • Мнения: 133
 2 -3 пъти сме ходили страхотно е много вкусно лигите ми потекоха ... прават страхотна скара задължително си поръчайте биволско там за пръв път го ядох  просто ммммммм и пекат много хубави питки задължително си поръчайте
Цени малко скъпичко принципно но пък си струва обслужване дискретно и перфектно ! 6+
 салати 5 -10 лв.
порция месо 12 -24 лв !
десерти 5 - 10лв
Последния път платихме около 75 лв  за едно плато с най различни мръвки 2 салати ,питки и 2 бири!
Дано съм била полезна

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Ходила съм само в градината през лятото, много е приятно, с фонтан.
Тогава без резервация е абсурд да влезете.
Не е евтино, но обслужването е на ниво, храната също.
Не бих завела синовете си, защото са буйни и ще финишират във водата.  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 492
Не е много подходящо за деца, но ако само ще вечеряте, може и да издържат. Simple Smile
Вечеря за двама варира около 60 лв. Поне при нас се получава така Simple Smile
Харесва ми, че Миро лично обикаля масите и ти пожелава приятен апетит, после пък идва да ни пита дали ни е харесало Simple Smile На мен това негово отношение към клиентите му, ми допада.

Общи условия

Активация на акаунт