идейки чудодейки!!!

  • 2 376
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
я сега дя видим какви идейки ни се въртят в главичките за да изненадаме нашите сладурковици??? newsm51  love001
искам с нещо по-така да го изнендам съпружето,ама с какво-о-о-?? Thinking
вие последно с какво го изненадахте??

# 1
  • Мнения: 2 270
непрекъснато гледам да има изненади (без това да ме затормозява разбира се)
зависи от настроението - стриптийз, вечеря на свещи, малък подарък, пикник и т.н., но вече ми се изчерпаха идейките и кво ще правя незнам . . .

# 2
  • Мнения: 460
непрекъснато гледам да има изненади (без това да ме затормозява разбира се)
зависи от настроението - стриптийз, вечеря на свещи, малък подарък, пикник и т.н., но вече ми се изчерпаха идейките и кво ще правя незнам . . .
браво!благодаря за идеята!!!!

# 3
  • Мнения: 794
1. Закуска
2.Изгладена риза
3.Много красиво опакован малък подарък
4. Книга

 Mr. Green

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 16:25 от Samantha Jones

# 4
  • Мнения: 364
Мъжете обожават закуски, особено събота сутрин! Поне моя де. Няма нищо по-хубаво от ритуалното кафе със закуска в съботите! Peace

# 5
  • Мнения: 2 270
Мъжете обожават закуски, особено събота сутрин! Поне моя де. Няма нищо по-хубаво от ритуалното кафе със закуска в съботите! Peace

Мислила съм го този вариант ама съм поспаланка и винаги той става преди мен и ми прави кафенце  Embarassed Embarassed Embarassed

# 6
  • Мнения: 364
 newsm78 един масаж е ароматни масла също може да свърши работа. Само, че моя съпруг много мрази да го мацам с нещо мазно.  #Crazy
Може и да му подарите 2 часа в Спа-център, /с вас, разбира се  Joy/

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
я сега дя видим какви идейки ни се въртят в главичките за да изненадаме нашите сладурковици??? newsm51  love001
искам с нещо по-така да го изнендам съпружето,ама с какво-о-о-?? Thinking
вие последно с какво го изненадахте??

Децата при бабата и ние два дни в спа хотел. Секс, басейн, фитнес, парна баня, сауна и романтична вечеря.

# 8
  • Мнения: 332

[/quote]

Децата при бабата и ние два дни в спа хотел. Секс, басейн, фитнес, парна баня, сауна и романтична вечеря.
[/quote]
martisun четеш ми мислите   Peace

# 9
  • Мнения: 2 237
 
 Със сметката за ток  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 25 558
Тази вечер не сготвих.
Върховен потрес!  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 6 992
Тази вечер не сготвих.
Върховен потрес!  Mr. Green
В нашия случай:
Тази вечер сготвих.
Върховен потрес.

или

Тази сутрин оправих леглото.
Върховен потрес.

# 12
  • София
  • Мнения: 888
я сега дя видим какви идейки ни се въртят в главичките за да изненадаме нашите сладурковици??? newsm51  love001
искам с нещо по-така да го изнендам съпружето,ама с какво-о-о-?? Thinking
вие последно с какво го изненадахте??

Децата при бабата и ние два дни в спа хотел. Секс, басейн, фитнес, парна баня, сауна и романтична вечеря.
А къде сте били на спа хотел ,че тази идея много ми хареса и колко ви струваше:)

# 13
  • София
  • Мнения: 13 203
Хахахахаха, като чета такива теми винаги си задавам въпроса... а мъжете ви изобщо правят ли ви изненади .. приятни имам предвид...

# 14
  • Мнения: 460
Хахахахаха, като чета такива теми винаги си задавам въпроса... а мъжете ви изобщо правят ли ви изненади .. приятни имам предвид...
ами просто е .за да не си задаваш такива въпроси не чети такива теми!! Hug newsm53

Общи условия

Активация на акаунт