Отговори
  • sofia
  • Мнения: 97
Аз все още влизам с дъщеря ми като ходим по обществени WC и я вдигам /сигурно защото е 15кила с мокри дрехи, та още мога/, ама вече трябва да я оставям да се оправя сама. За съжаление повечето тоалетни  са под всякаква критика и не мога да се преборя с отвращението си.  Sick Не знам, споделете трикове  как сте научили вашите момиченца – хартия ли слагате, какво правите за да не се докосват до седалките? Тя е дребничка и понякога тоалетните са й високи и няма как да се изпишка полуправа. Направо завиждам на мъжките мами, че нямат такива “проблеми”. Знам, че в детската никой не й се грижи, ама там се успокоявам, че не е баш обществена, само деца са.. А като излизат само с татко й или някой друг, не може да я водят в мъжката или да ходят все по храстите... Еми това е, кажете моля вашите ”тоалетни патенти”  Thinking

# 1
  • Мнения: 2 567
Аз все още ходя с моята в обществените тоалетни. Разбира се отдавна не я вдигам, защото е бая кила.
Ходя с нея, защото ме е страх да не я уплаши някой и защото преди това изчиствам седалката или слагам от тези хартиени салфетки за тоалетни чинии, които ги има в някои тоалетни.

# 2
  • Мнения: 2 700
Спрях да ходя, когато стана ученичка.
Хартии не слага. Със салфетка повдига дъската, стъпва на чинията и я ползва като клекало.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 840
Моето момче прекрасно се справя само в ДАМСКАТА тоалетна на МакДоналдс smile3501

В мъжката веднъж, като беше пълна дамската, почуках и нахълтах, беше шаш и паника smile3532Обаче излязохме, на детето не му хареса, атмосферата в дамската по му приляга, май.А в самата кабинка отказва да е с мене и се справя отлично.Аз чакам отвън.На 4 е юнакът.

# 4
  • Мнения: 8 999
Моята дъщеря е почти на 7 г., но винаги я придружавам в обществени тоалетни. Забърсвам с навлажнено парче хартия тоалетната седалка, а после постилам тоалетна хартия и я придържам, докато се изпишка. В къщи после - задължително миене. Ако няма тоалетна хартия в съответното помещение - изкарвам я навън, в храстите.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 421
 Щерката е на седем и все още ходя с нея в обществените тоалетни.
Изявявам се като контрол - да видя дали си е почистила тоалетната, дали си е постлала тоалетна хартия преди да седне, да не пипа стените, дали си е измила хубаво ръцете - абе най-добре да не ползва обществени тоалетни...
 Малкият естествено е все още с мен.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Въобще и не си помислям да я пускам сама в обществените тоалетни за момента. Дори в хубави хотели пак влизам с нея и я вдигам. Само като си помисля що дупета са сядали по тез тоалетни чинии и  Sick

# 7
  • Мнения: 7 831
Моите са момчета, но все още влизаме и с големия (аз или баща му). До кога ... и аз не знам  newsm78 ...

# 8
  • София
  • Мнения: 981
Моята дъщеря е почти на 7 г., но винаги я придружавам в обществени тоалетни. Забърсвам с навлажнено парче хартия тоалетната седалка, а после постилам тоалетна хартия и я придържам, докато се изпишка. В къщи после - задължително миене. Ако няма тоалетна хартия в съответното помещение - изкарвам я навън, в храстите.
И ние сме така.

# 9
  • Мнения: 11 306
Моята дъщеря от 5 г посещава сама това място навън.
Няма нужда от помощ. Нито от напомняне да си пусне водата или да си измие ръцете.
При нас почти няма от кого да се уплаши.

# 10
  • Мнения: 3 886
от 2 годишен Peaceно по голяма нужда все още му помагам.Но повече гледа да си е в къщи по голяма

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 10:00 от DIVA_ORHIDEQ

# 11
  • Мнения: 1 640
Като прочетох обществена тоалетна и потръпнах!То аз се притеснявам да влизам в такива,какво остава малката да пусна вътре.Засега още ползва гърне у дома,не е сядала на тоал.чиния,а навън отказва да пиша-ни в храсти,ни в гащички,ни в тоалетна!Затова бързо се прибираме.На 2 и 1/2 г. е.Не зная занапред как ще е,но съм сигурна ,че докато мога,ще помагам и осъществявам контрол.Предпочитам храсти пред тоалетна-особено за дете до 5 г.После вече няма как-тоалетна и помощ от възрастен.

# 12
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Спрях да ходя, когато стана ученичка.
Хартии не слага. Със салфетка повдига дъската, стъпва на чинията и я ползва като клекало.

  И аз мисля така да ги уча,обществените тоалетни са гадно нещо,не мога да си представя детето ми да седне там.За сега ходя с тях и ги вдигам. Peace

# 13
  • Мнения: 275
И аз се ужасявам от обществени тоалетни но се налага понякога   или по май по честичко .
Големия ми син отдавна се справя сам и умира да ходи в общ.тоал.  , особено в :
      Макдоналдс (софия ленд-преди)редовно ходи по голяма нужда и в Хит ,също в Арена,    аз докато се затичам            ( когато бях бременна )и той веднага ми изчезва от погледа и разбира се влиза в мъжката  #Crazy- там немога да вляза разбираемо е .
 
И  незнам какво става- той така си свикна , дори неми казва а направо отива.... и неискам да се замислям за болестите който са там по седалките и дръжките на чешмите и въобще си е проблем.. какво да направя  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 13 200
Спрях да ходя, когато стана ученичка.
Хартии не слага. Със салфетка повдига дъската, стъпва на чинията и я ползва като клекало.

Само да отбележа, че това последното е ужасно опасно... може да се счупи чинията и ... няма да продължавам... Tired

Общи условия

Активация на акаунт