Наклон на количката 30 градуса - откога може?

  • 2 330
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета това ми е въпроса, защото много съм харесала новата Ариа на Пег Перего, но няма напълно легнало положение и това ме спира, а синът ми е на 3 м. На сайта им пише след 6 м., но си мисля, че би могло и по-рано newsm78 та затова пускам тази тема. И ако някоя от вас я има тази количка нека сподели отзиви.

# 1
  • Мнения: 522
Като гледам сина ти  епочти на 4 месеца,според мен няма проблем да е леко надигнато,ако наистина е 30 градуса,а не повече Peace.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 437
Като гледам сина ти  епочти на 4 месеца,според мен няма проблем да е леко надигнато,ако наистина е 30 градуса,а не повече Peace.

Ами поне така ми казаха вносителите.

# 3
  • Мнения: 522
Ами аз мисля,че може.Когато моя син беше на тази възраст му надигах облегалката на първото ниво,а то беше 30 градуса Peace.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 242
Моят син беше на 2 месеца и нещо мисля (май нямаше още 3 месеца), когато ортопедът каза, че няма никакъв проблем да е леко повдигната облигалката на количката. А и на бебо му е по-интересно да пооглежда света. Wink

# 5
  • Мнения: 490
Моя син нямаше 3 месеца, когато започна да седи почти по цял ден в стола за кола, леко повдигнат на дупето. Мисля, че няма проблем ако наистина наклона на количката е 30градуса.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 437
Благодаря ви HugМай ще взема да си я поръчам!

# 7
  • София
  • Мнения: 6 242
Благодаря ви HugМай ще взема да си я поръчам!
Хайде и пусни после снимка да я видим. Sunglasses

# 8
  • до канала
  • Мнения: 518
аз си я взех преди 20 дни спокойно можеш да слагаш бебето дори наклона ми се струва по-малък при този наклон аз слагах сина си от 2 м.

# 9
Не мисля,че има проблем, тъй като още като ни изписаха от родилният дом, педиатърката ни каза да повдигнем матрака на кошарата на 30 градуса, защото малката много връща кърма

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз от няколко дни слагам дъщеря ми в това положение, а все още нямаме 3 мес  Hug

# 11
  • Мнения: 95
Моето мнение е - не бързай. Аз лично започнах постепенно да я повдигам като навърши 5 месеца и до 6-тия вече беше в седнало положение.
Момичета, аз съм новак във форума. Как мога да си поставя линийка на бебчо?

# 12
  • Мнения: 10 982
Момичета, аз съм новак във форума. Как мога да си поставя линийка на бебчо?

Отиваш ето тук: http://www.mamaibebe.com/ticker_age.php и следваш инструкциите, те са на български.
Първо си харесваш линийка и маркер, после отдолу избираш цвят на текста и задаваш датата на раждане на бебчо.
Генерираш линийката и виждаш резултата. Успех! Peace Peace

# 13
  • Мнения: 95
Момичета, аз съм новак във форума. Как мога да си поставя линийка на бебчо?

Отиваш ето тук: http://www.mamaibebe.com/ticker_age.php и следваш инструкциите, те са на български.
Първо си харесваш линийка и маркер, после отдолу избираш цвят на текста и задаваш датата на раждане на бебчо.
Генерираш линийката и виждаш резултата. Успех! Peace Peace
Благодаря. Аз знам как се прави линийката, но не знам как да я поставя във форума

# 14
  • Мнения: 10 982
Ето как се слага във форума, т.е. в подписа ти:
Най-отгоре на страницата, където са Начало, Помощ и т.н., избираш Профил
Като влезеш в профила, вляво има надпис Промени профила и под него няколко възможности. Оттам избираш Профил - появява се страницата, където си избираш лична картинка, въвеждаш дата на раждане и град, и т.н.
Там намираш Подпис: - до него има поле, в което копираш Псевдо HTML кода, който се генерира при създаване на линийката.
Това е Hug

Общи условия

Активация на акаунт