Омръзна ли ви Шоуто на Слави?

  • 4 140
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте, мами! Чудя се само на мен ли ми е омръзнало. В началото го гледах всяка вечер - забавно, интересни гости ... Постепено започнах да разреждам, малко свежест внасяха различните конкурси и артистите, сега не го издържам повече от 5 мин. Едни и същи смешки, с едни и същи хора, едно и също поведение. Струва ми се, че се изчерпи и Слави трябва да измисли нещо ново, нов формат. Вие как мислите и какво гледате или бихте искали да гледате вместо Шоуто на Слави?

# 1
  • Мнения: 9 902
да, омръзна ми, затова гледам music idol. Сега в концертите ще забива Куку-бенд, което ми харесва, Слави също е там, просто се случват по-различни неща.
Което ме навежда на мисълта, че на шоуто са му са се изчерпали сценаристите и техните идеи.

# 2
  • Мнения: 4 473
Не го гледам редовно, така че не ми е омръзнало. Гледам да не го пропускам понеделник, когато е актьорското шоу.

# 3
  • Мнения: 225
Омръзна ми и то адски много, да не говорим, че след изявите на Слави в Музик айдъл и по-скоро поведението му Sickнямам думи просто адси ми падна в очите още повече.
Как се държи с хората просто не е истина - Великия музикант и разбирач, а няма елементарно отношение към хората.

# 4
  • Мнения: 9 902
ох, и тук ли ще показвате липса на чувство за хумор.
Великият музикант и разбирач участва в сценарий, където всеки има някаква роля. Неговата е тази на Лошия. Да го обясня с прости думи. Най-лесното е да гладиш някого с перце по главата и после да се чудиш защо тези деца са така нагли и се мислят за големите певци.
Апропо, тази тема за плюване ли ще бъде, да я напусна своевременно?

# 5
  • Мнения: 8 999
Опротивя ми нещо от 1-2 години насам и въобще не го гледам. Има много по-интересни неща по телевизията от този надут и самовлюбен псевдо .... и аз не знам какво. Всичките му изяви са ми неприятни. Въобще рядко гледам шоу програми.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
Пристрастна съм - харесват ми и Слави
и предаването му и не са ми омръзнали !
Не си мисли обаче, че ще получиш
истински отговори - 80% от съфорумките,
не гледат предаването и мразят Слави,
а след някоя тема се оказва, че всички са
гледали и са в час  Joy

# 7
  • Мнения: 1 043
Определено ми омръзна шоуто му и затова рядко го гледам
Но пък Слави ме кефи Crazy

# 8
  • Мнения: 7 110
Без Слави сън не ме хваща. В момента, в който го мерна и започвам да дишам равномерно.  Grinning

# 9
  • Мнения: 4 358
Омръзна ми. От доста време не го гледам.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Пристрастна съм - харесват ми и Слави
и предаването му и не са ми омръзнали !
Не си мисли обаче, че ще получиш
истински отговори - 80% от съфорумките,
не гледат предаването и мразят Слави,
а след някоя тема се оказва, че всички са
гледали и са в час  Joy

Съгласна съм с Jullianna.  Peace
Уж им омръзнало, не понасяли Слави, а откъде тогава са в час какво и как става в шоуто.  newsm78 Ми не гледайте, едва ли някой ви е сложил вилата на врата и ви е вързал пред телевизора.

Винаги го пускаме вечер. Като не ми хареса предаването - телевизии бол, все ще намеря какво да гледам. Така и правя.

# 11
  • Мнения: 812
Омръзна ми. От доста време не го гледам.
Peace

# 12
Не мисля,че скоро ще омръзне,тъй като няма друго такова шоу в България Grinning.Слави си е Слави,който не го харесва да не го гледа.

# 13
  • Мнения: 1 364
 Омръзна ми и отдавна не го гледам.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Чат-пат го гледам на обяд от 12.30ч. Но мноооооооого рядко.
Изпята песен е Славчо и май вече и той го разбира.

Общи условия

Активация на акаунт