Ползвате ли фирми за почистване вкъщи и кои?

  • 1 619
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Бих искала да получа вашите мнения относно използването на фирми за почистване вкъщи. Ползвате ли такива и кои? Само за основно почистване или постоянно? Знам, че вече много фирми имат услуги за почистване на ден, седмица или по договорка. Аз съм ползвала фирма само за почиства на холна гарнитура преди години, но тогава не беше развид този вид услуги. Ако ползвате, доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 9 074
Аз не ползвам, някак си не си представям някой да ми чисти в къщата Rolling Eyes
Но, това моето е отживелица, вече живеем в модерни времена Crazy
Интересно ми е все пак цените какви са...

# 2
  • Мнения: 527
Ползвам. Два пъти годишно викам фирма да ми измият стъклата, да изперат диван, матрака и столовете. Фирми не мога да ти препоръчам.

# 3
  • Мнения: 3 211
ползвам за прозорците два пъти годишно.
един път ми измиха и банята,
за апартамент около 100м2 и 2 остъклени тераси, ми взеха 30лв., когато беше и банята беше 46лв.(поне толкова помня)
но отскоро идва да чисти жена вкъщи, 1 път седмично, така че сега тя ще мие прозорците, но не знам дали ще успее така добре, фирмите са се специализирали, имат си телескопични дръжки и четки и се справят много добре. Прозорците ни са трудно достъпни, а живеем и на 10-я етаж
сега се сетих, че следващия път ще ги извикам да ми изперат дивана и столовете

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Може да са остарели схващания, но не ползвам ,защото си мисля че няма да свършат работата так ,както аз ще го направя  newsm78 КАТО СЪМ ГЛУПАВА НЕКА СТРАДАМ smile3515

# 5
  • Мнения: 3 453
Може да са остарели схващания, но не ползвам ,защото си мисля че няма да свършат работата так ,както аз ще го направя  newsm78 КАТО СЪМ ГЛУПАВА НЕКА СТРАДАМ smile3515


Подкрепям Peace

# 6
  • Мнения: 4 916
И аз обмислям това с фирма да дойде да чисти. Ама докато се чудя... пак ще измия всичко сама.  Close

# 7
  • Мнения: 3 211
Може да са остарели схващания, но не ползвам ,защото си мисля че няма да свършат работата так ,както аз ще го направя  newsm78 КАТО СЪМ ГЛУПАВА НЕКА СТРАДАМ smile3515
и аз съм страшно взискателна, затова един оът месечно си чистя сама, през другото време жената, направила съм й един списък, къде, с какви препарати да чисти, който постоянно допълвам. На третия път вече бях доволна

# 8
Да ползвам. Всеки сряда и петък от фирма Василка идва една жена и чисти. 

# 9
  • Мнения: 4 916
Да ползвам. Всеки сряда и петък от фирма Василка идва една жена и чисти. 

Това е много интересно. Дай повече инфо - какво и кога чисти, какви пари...

# 10
  • Мнения: 2 591
 Naughty и аз съм от тези, дето обичат всичко да е така, както те си го правят и никой не може да им угоди  Embarassed, въпреки че много пъти съм се замисляла дали да не извикам някой да ми чисти, но ....... за сега разчитам на собствените си сили

# 11
  • Мнения: 364
Naughty и аз съм от тези, дето обичат всичко да е така, както те си го правят и никой не може да им угоди  Embarassed,
Peace
То не е ли моята ръка да пипне....Пък и така се разтоварвам. Когато чистя не мисля за глупости. После се наслаждавам на ефекта и си почивам. Само, че горко на този, който наруши идилията ми и влезе с обувки точно, когато съм почистила!!! #Cussing out Тогава става лооошо!!! Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 134
Фирма -  не, но един път седмично идва жена да изчисти основно. Направо се родих. Докато съм на разходка с бебата и хоп, като се върнем, вече е чистичко.  Peace   Peace   Peace
   Опитайте и вие.  Wink

# 13
Да ползвам. Всеки сряда и петък от фирма Василка идва една жена и чисти. 

Това е много интересно. Дай повече инфо - какво и кога чисти, какви пари...
Чисти всичко предимно чисти рано сутрин парите не са много но не са и малко 5лева на час който според мен са достатъчно. 

# 14
  • Мнения: 2 591
Чисти всичко предимно чисти рано сутрин парите не са много но не са и малко 5лева на час който според мен са достатъчно. 

може би ако е обикновена жена ще се съгласи и на по-малко!

между другото нашия вход го чисти една женица- пенсионерка и чак сърцето ме боли като я гледам  Cry а сигурно и плащаме жълти стотинки....

Общи условия

Активация на акаунт