Сънчо - Ну погоди!!!

  • 1 399
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Яко!
Хубаво е, че смениха сънчото, че имаше едно депресиращо филмче с една черна котка...олеле майчице.
Дали някое дете гледа сънчо? Мисля, че не. Абе изобщо дали някой гледа Канал 1? Wink

# 1
  • Мнения: 2 229
Като малка обичах Сънчо с "Плодчетата". Винаги съм мразела Педя-човек - плашеше ме. #Cussing out А Канал 1 не гледам вече...

# 2
  • Мнения: 448
Предполагам,че КАНАЛ 1 се гледа предимно от пенсионирата част от населението.Не мисля,че младите хора могат да открият някое интересно предаване. newsm78

# 3
  • Мнения: 4 916
Гледах  Peace Хареса ми  Peace

# 4
  • Мнения: 5 622
Абе изобщо дали някой гледа Канал 1? Wink

И аз се питах същото  Rolling Eyes

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Късно го видях в програмата... иначе с удоволствие бих го пуснала на детето. Канал 1 не гледам, но Сънчо й пускам, когато се сетя.

# 6
  • Мнения: 25 449
Тъкмо се чудех на какво дължим тази носталгия по милото зайче и лошия Кумчо Вълчо, пък то какво било... Видяхте ли рекламите на шоколадовите яйца "Ну, погоди"?  Sick
Напоследък има ли изобщо детски филми, които да не са зарибявки за хранителни продукти, които не са включени в графата "здравословното хранене"?  newsm78
Не се заяждам, просто питам, че вече сме далече от таргет-групата (слава тебе, Господи!  Praynig).  Peace

# 7
  • Мнения: 250
Канал1 за мен вече е пенсионирана лелка, която нахално се опитва да получи внимание. Не гледам, дори го няма запаметен на тв-то. А "Сънчо" го пускам на ДВД-то.

# 8
  • Мнения: 3 537
Гледахме го Ну погоди разбира се.Добре ,че са го пуснали, напоследък само щурави филчета и истории дават по Сънчо и за това не го гледаме много.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
Вчера случайно "преминах" през Канал 1 по време на Сънчо . Изгледахме го. Grinning
А иначе гледам К1 понякога, защото пускат филми от европейското кино.
Също ,ако съм изпуснала новините по бТВ или Нова.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
 Имаме всички серии на Ну погоди на компютъра, но по неизвестни за мен причини децата не ги харесват - като ги пуснем по-скоро гледаме ние с мъжът ми.
 Онзи ден - майка ми ги пита какво искат да гледат и двамата крещят в един глас - "Къщата -чудовище".
 Канал 1 не гледаме, но заради това понякога изпускаме хубави, стойностни филми за сметка на излъчваните по БТВ американски екшъни. А предаването с Божидар Димитров по Канал 1 ли беше? Ако е така - гледам.

# 11
  • Мнения: 5 393
Моят син тази вечер гледа за първи път "Ну погоди" и не спря да се кикоти през цялото време. Joy hahahaМного му хареса.На други анимациии не е реагирал така до сега.

# 12
  • Мнения: 46
А някой помни ли " МАКС И МОРИЦ"?или " ПЕДЯ ЧОВЕК-ЛАКЪТ БРАДА"? Thinking

# 13
  • Мнения: 119
I moita gospojica poludia po film4eto dnes...na 1g.i 6.meseca e...niakoi da znae ot kade da go svalim...  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 674
А някой помни ли " МАКС И МОРИЦ"?или " ПЕДЯ ЧОВЕК-ЛАКЪТ БРАДА"? Thinking
Даааа помня ги...много ги харесвах ...и гледах:blush:А песни4ката бе6е супер.... Heart Eyes
И НУ ПОГОДИ...съм ги гледала по4ти вси4ките серии....о6те като дете.Голям смях Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт