Първи рожден ден:-)) Давайте идеи за купона:-)

  • 1 059
  • 8
  •   1
Отговори
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Моми4ета, в събота моето сладко Алекс4е става на една годинка  Sunglasses  Grinning  People Angel
Нещо не мога да реша как да го празнувам,затова - давайте идеи!
 #Milti Или споделете вие как сте го празнували,или нещо интересно,та ха дано ми се напълни празната главица
 Crazy

# 1
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Хм...никой ли няма да си сподели опита? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 522
Ами при нас не беше нищо особено. Събрахме бабите и дядовците, кумовете също дойдоха. Имаше голяяяма торта, подаръци Gift  Gift и славна почерпка. След това моя милост се порадва и на прилично почистване  newsm28 , а малкия заспа още преди да си тръгнат гостите  newsm46 , защото много се умори.
Искаше ми се да каня и дечица, но така стана по-добре, че Наско много емоционален и на ман ми беше спокойно, че като му се доспа, на мен не ми беше притесснено, а го сложих да спи в съседната стая. Sleeping
Весело прекърване на първия рожден ден и ще чакаме впечатления!

# 3
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Благодаря ти ,4е сподели Grinning Аз не мога да реша дали да го направя в някоя детски център,или в къщи...Искам да има и де4ица,искам да поканя и големи,а в къщи няма да е много просторно....
А ми се иска да е весело Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
За първата годинка няма смисъл да е в детски център - детенце нищо няма да разбере. Ние го правихме на порции - веднъж родата, после - приятели без деца и след това - приятели с деца. Можеш в събота през деня да извикаш майките с децата, а вечерта на маса да събереш бабите и дядовците. Украсихме с много балони, имаше страхотна торта, детска музика, много подаръци и веселба  Simple Smile Направихме и снимки във фотото с тортата  Simple Smile

# 5
mojt olemenik min.god.praznuva  v klub-mikimaus(zadcarkvata sveti sedmo4islenici) be6e straxotno!za roditelite ima otdelna stajda pijtipu6at....ima si bar i se pora4va koi kvoto iska!za malkite palavnici se grigexa 3 kaka straxotno zabavlenie be6e!uslovieto e samo da sabere6 8 deca Confused no naistina be6e spokoino-xem vazrastnite sa spokoini xem decata se zabavljvat!izleze okolo 100lv vsi4ko!zaslugava si!uspex i veselo

# 6
Цитат на: Anonymous
mojt olemenik min.god.praznuva  v klub-mikimaus(zadcarkvata sveti sedmo4islenici) be6e straxotno!za roditelite ima otdelna stajda pijtipu6at....ima si bar i se pora4va koi kvoto iska!za malkite palavnici se grigexa 3 kaka straxotno zabavlenie be6e!uslovieto e samo da sabere6 8 deca Confused no naistina be6e spokoino-xem vazrastnite sa spokoini xem decata se zabavljvat!izleze okolo 100lv vsi4ko!zaslugava si!uspex i veselo

Да, ама трябва да си гощаваш гостите много постно. На мен това не ми хареса. Иначе купона за малките е страхотен

# 7
ne be6e 4estno kazano postno a i vse pak tova e rd na detence nali? vagno e na decata da e veselo......pred alternativata da gotvi6 slaga6 vdiga6 mie6....i detence da gleda6....neznam!

# 8
  • Мнения: 93
ние празнувахме първия РД в клуб мики маус и беше много интересно за малкия - нодеше навсякъде пързаляше се играеше си с играчките и въобще много се забавляваше. разбирасе всичко зависи дали детето може сто(абилно да ходи само и дали няма непрекъснато да търси мама. Моят Емо беше ходил преди РД в патиланци няколко пъти и му беше интересно и затова реших да му направя РД в клуб. хем аз бях свободна - нямаше да готвя, да чистя, да подреждам маси, хем детето се забавляваше. Сега съм решила на малката - през август да и празнувам първия РД отново в клуб, но на открито. Баткото е роден през декември и нямаше как, но за нея мисля че е подходящо

Общи условия

Активация на акаунт