гранофорин

  • 65 220
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте мили мами,
 аз съм от пловдив и дъщеричката ми  има проблеми с венците и има афти  и ми тръбва гранофорин, онова зелено мазило ,което за съжаление са спрели от производство.Ако на някой случайно му е останало малко ще съм му благодарна ако ми даде за няколко мазания.Благодаря ви предварително.
Усмихнат ден на всички!

# 1
  • Мнения: 47 958
във ветеринарните аптеки има гранулин-същото е, а и в аптеки които правят лекарства понякога приготвят  Peace
за афти препоръчвам дактарин!

# 2
  • Мнения: 75
благодаря за светкавичният отговор  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 8 999
Използвай Тантум верде - то си е на практика същото, но с друго име, опаковка и цена. Успех!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 389
A защо не се консултирате със стоматолог.За такъв проблем на нас ни изписаха лекарство,което приготвиха в аптеката и всичко се оправи много бързо с няколко намазвания.

# 5
  • Мнения: 75
консултирахме се .той ни каза че това е най-подходящото и бързо действащото има и заместители ,но повечето не са подходящи за деца .А ние пръскаме с тантун верди ,но за сега няма ефект.

# 6
  • Мнения: 47 958
да,гранофорина си е супер  Wink тантум вереде не става

# 7
  • Мнения: 2 722
Имам гранофорин, съхранявам го по всички правила. Със сигурност е с изтекъл срок на годност, защото отдавна не се произвежда. Малкия на 2 год и 3 месеца направи гнойна ангина и с две намазвания си решихме проблема.
Ако мислиш че ще съм ти от полза, в профила съм си посочила ICQ - там има и други опции за връзка.
От София съм - Люлин

# 8
  • Мнения: 75
вижте какво прочетох в един форум
здравей,
малко странно ще ти празвучи но отивай във една ветеринарна аптека и се купи ГРАНОФОРИН зелено е на цвят, много цапа но много помага. Когато цялата ми уста беше в афти, и венци и език, не можех изобщо да ям нищо така се оправих. Ще попиташ защо от вет. аптека, ами причината е съвсем проста: наще "умните " от фирмите за лекарства са го спрели от производство само нква чужда го внасяла за животни. НО НЯМА НИКАКВА РАЗЛИКА ДАЛИ Е ЗА ЖИВОТНИ ИЛИ ХОРА!! Аз се мажа с такова!!
Успех!
вярвате ли че е възможно -да са абсолютно еднакви?!

# 9
  • Мнения: 75
благодаря ти мама Mama_ Galia_66
ако не открия в Пловдив ще се свържа с теб.Мерси още веднъж.А до колкото знам той няма срок на годност ,поне така казват зъболекарите.

# 10
стоматолозите ползват гранулина от ветеринарните аптеки. И аз купих от него, но ми е трудно мазането. Синът ми не дава да го мажа

# 11
  • Мнения: 75
бях при няколко стоматолози вече и те казват ,че нямат и няма никъде ,затова се чудя дали дали е абсолютно същото

# 12
  • Мнения: 47 958
за тези с изтекъл срок- няма проблеми, не се разваля, но е на спиртна основа и  спирта се поизпарява ,така че става доста по-концентриран
не се очудвам стоматолозите да ползват гранулин Wink
и аз знам че единствено неуредени фармацевтични интереси са  причина за спирането на производството на грануфорина, иначе си е супер и за афти, и за ангина  Peace

# 13
  • Мнения: 6 315
Granofurin се произвежда в аптеки, в които приготвят лекарства. Tрайността му е 1 година.

Ето състава:

Salicylic acid    
Ethacridine lactate
Flavacridine hydrchloride
Hydrocortisone
Methylthioninium chloride
Nitrofural
Tetracaine

тук има и други изброени неща Simple Smile.

Тантум Верде съвсем не е същото нещо като съставки, а и мисля, че не става за малки деца  newsm78.

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 17:20 от Margarita

# 14
  • Мнения: 6 461
Използвай Тантум верде - то си е на практика същото, но с друго име, опаковка и цена. Успех!
И аз така знам,че Тантум верде може да се ползва като гранофорин.

Общи условия

Активация на акаунт