как си ядете манджичките от кухнята

  • 1 575
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
имам предвид дали давати и супата и второто или второто и десерта ,а супата за вечеря newsm78ние сме почти на седем месеца и на обяд изяждаме манджичката и малко от десерта ,а вечер му давам по-рано супата и на заспиване АМ.вие как правите?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Наобяд Тери яде манджичката,след обяд/след сън/ десерта,а вечерта супичката.

# 2
  • София
  • Мнения: 676
На обяд хапваме супичката с второто или супичката с десерта. Когато имаше таратор(обикновено лятото), хапвахме второто с десерта. Вечер не съм давала супа.

# 3
  • Мнения: 351
На обед винаги давам манджата. Следобяд давам крема, добавям и пюренце, защото в нашата кухня ги правят много сладки и вечерта давам супата.  Peace

# 4
  • Мнения: 437
На обяд давам половина супа и цялото второ. Десерта следобяд, на вечеря АМ с бисквити.

# 5
  • Мнения: 91
На обяд давам половина супа и цялото второ. Десерта следобяд, на вечеря АМ с бисквити.
И  АЗ ТАКА Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 157
На обяд манджата , в 16ч - десерта, в 19ч - супата и в 21ч - АМ

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Наобяд давам супата и манджата,следобяд-десерта.

# 8
  • Мнения: 3
Наобяд давам манджата, цледобяд крема а за вечеря супата.

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 11:32 от Vivi

# 9
  • БГ
  • Мнения: 1 158
На обяд давам половина супа и цялото второ. Десерта следобяд, на вечеря АМ с бисквити.

Същото с малка поправка, не АМ, а кисело мляко с бисквити!

# 10
  • Ruse
  • Мнения: 390
на обед второто и колкото изяде от супата(обикновено изяжда 3/4 от нея )следобед крем4ето  а ве4ерта мляко

# 11
  • Мнения: 144
на обед второто и колкото изяде от супата(обикновено изяжда 3/4 от нея )следобед крем4ето  а ве4ерта мляко
И аз така

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Основното за обяд
Десерта за следобедна закуска
Супата не съм я давала изобщо, докато не ми отказа АМ за вечеря, а това стана на 1г.2м, тогава я включих, като вечерно хранене+надробен хляб

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 379
На обед основното ястие, следобед - кремчето, към 19.30ч - супата със сухар, в 21.30 - АМ

# 14
  • София
  • Мнения: 3 645
Наобяд давам манджата, следобяд крема а за вечеря супата.

И аз така,но на вашата възраст още не беше на кухня, а на моите манджи Rolling Eyes и вечер преди лягане пиеше АМ
Сега :
обяд- манджа + плод/фреш/
следобяд- десерт+продово пюре или фреш
вечеря- супата+ скисело мляко или плод/фреш/

Общи условия

Активация на акаунт