Какво ви свърза с човекът до вас?

  • 3 021
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Какво ви свърза с човекът до вас? Общи интереси, общи теми за разговор или противоположностите, които някой казват се привличали...?

# 1
  • Мнения: 1 568
За съжаление в последните години ..детето,работата ни е една и съща,но определено сме с различни виждания за живота-глобално различни и това е много голям проблем.....

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Общи финансови интереси hahaha
Шегувам се, разбира се. Това, което ни свързва най-здраво, е общото ни виждане за бъдещето. Мечтаем за едни и същи неща и се стремим заедно да ги постигнем. То това всъщност е семейството Peace

# 3
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Ние сме абсолютни антиподи-аз съм припряна,а той е изнервящо спокоен.Коренно различни интереси.Той може да изкара 24 часа пред телевизора,а аз предпочитам да прочета хубава книга.Но може би точно това ни свързва и кара да живеем в хармония.Съпругът ми е най-добрият ми приятел-винаги мога да разчитам на разбиране и знам че каквото споделя ще остане в него. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 473
Разбирателството най-вече. Имаме много силни чувства един към друг, но разбирателството ни е най-важния фактор за успеха на семейството. Аз съм много ларж и за дреболии не правя проблем, рядко ме ядосва с нещо, но и той отстъпва, като се запъна за нещо. Аз лесно не се предавам, когато решаваме важен въпрос. И винаги става както съм решила аз. Той просто се съгласява с мен, защото имам разумни доводи и факти.

# 5
  • Мнения: 8 999
Абсолютно всичко! И децата, и общите ни мечти, и общите ни предпочитания, еднакви литературни и музикални вкусове, любими общи храни, аромати и какво ли още не. Професиите ни са коренно различни, но и на двамата ни е интересно да си споделяме за неща от работата ни /а и да се изслушваме/. И все пак не сме еднакви - различни темпераменти. Но се допълваме взаимно.

# 6
  • Мнения: 3 537
Общо взето в повечето неща сме пълна противоположност, той е разпиляният-аз съм подредената,той- не обича разходките, аз- обратното и куп подобни неща......., но си пасваме супер,напасваме се някак и готово,понякога се налагат и компромиси,няма как... екстра си се разбираме.Всички тези противоположности ни свързват ,много рядко се караме, много често се разбираме дори само с поглед какво мисли другия. Той ми е съпруг и приятел,.....не ни е срам от нищо за каквото и да било,както той от мене,так и аз от него, абе отпускаме си душичките напълно един към друг както психически-така и физически, нищо,че сме различни ,......... сума ти глупости можем да си говорим, че ако не слуша някой отстрани ще каже тия са хахо  Mr. GreenGrinning  Повярвайте ми ,така се живее много по -спокойно ...а и то си е казано...противоположностите се привличат

# 7
  • Мнения: 1 761
Свързва ни любов.Всички останали неща,които ни свързват са подробности.

# 8
  • Видин
  • Мнения: 961
И нас ни свързва любавта. Иначе определено сме много различни, и много спорим  argueпо различни въпроси, но любовта наделява над всичко  loveuuu

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Сигурно най- вече любовта. Иначе сме много различни и още толкова еднакви  Whistling. Много хора се чудят как е оцеляла 13- годишната ни до момента връзка  Crazy
Другото нещо- умеем да се забавляваме заедно. Това за нас е много важно.

# 10
  • Мнения: 3 268
По много неща сме на различно мнение,но като цяло имаме общи интереси,общи виждания за красота и естетика,с малки изключения харесваме една и съща музика,но най-вече се обичаме.Това е разковничето за щастлива връзка.Другите неща могат да се напаснат.

# 11
  • Мнения: 9 865
Нас ни свързва любовта и онова чувство за разбиране и усещането, че винаги има на кого да се довериш. Имаме колкото еднакви толкова различни интереси, но и на двамата ни е интерсно с какво се занимава другия... и често обсъждаме различни теми.
Вижданията ни за битовите неща в живота са много различни, но не и несъвместими, гледаме да сме толерантни един към друг.

# 12
  • Мнения: 4 916
Няколко щастливи години... това е, което ни свързва. Не е много ама като за начало смятам, че не е за изхвърляне  Hug

# 13
  • Мнения: 289
Свързва ни преди всичко това, че ни е добре заедно. Имахме доста дълга връзка, и се познавахме отлично, а бракът ни е твърде кратък, за да има някакви значими общи финансови интереси. В доста неща сме противоположности обаче - аз съм голям инат, налагам се, амбициозна съм - той изобщо, освен това не е властен, и ме оставя да се разпореждам  Confused работим коренно различни неща, но от друга страна вкусовете ни удивително съвпадат - що се отнася до музика, храна, разбирания за прекарване на свободното време и т.н. вероятно защото се познаваме почти от деца, и явно сме успяли да се напаснем добре. Просто имам усещането, че съм намерила сродна душа, въпреки различията...Надява се да не идва момент, в който ще ни свързва само детето  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 563
любов, другите неща са второстепенни.

Общи условия

Активация на акаунт