Мога ЛИ да поСТИГна тоЗИ вИд на стеНИТЕ в кЪЩи

  • 6 501
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Спорим с моя мъж, че този вид бодисване на стените в заведението е непреложим за в къщи  Confused
Дайте предположение дали е възможно и как бих могла да го постигна.



Става въпрос за кухнята ми, където искам цветовете и да са бяло - червено - черно.
А дали също така бих могла да боядисам тавана червен newsm78 или ще стане прекален този цвят.

Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 631
Аз нищо не мога, да видя! newsm78
Но червен таван... ще ви "захлупи" отгоре, т.е. ще създаде ефект на по-нисък таван. Аз не бих си направила такъв!

# 2
  • Мнения: 128
това за мен е ужасно претрупано и неуютно. за заведение става , но за дом......

# 3
  • Мнения: 2 631
Видях!
И на мен не ми харесва.
Щом държиш на тези цветове - пак можеш, да комбинираш в кухнята, напр. стените бели, шкафчетата с червени и черни вратички, или червени мебели, червено-черни аксесоари..
Но точно стени на райе... Не ми допада! Rolling Eyes

Но на мен и за заведение не ми харесва - не бих релаксирала в такава обстановка...

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Това според мен са тапети. Ако тръгнеш да боядистваш по този начин, ще трябва да е с някакви шаблони и пак има голяма вероятност да сбъркаш Confused Купи си по-добре тапети Peace

# 5
  • Мнения: 8 999
По-добре внеси цветове в мебелите си, защото стените не са акцент в една стая. Можеш да сложиш само някое цветно пано с тапети, но не и целите стени. Някой ден тази шарения ще те влуди. "Цветност" е по-добре да има в аксесоарите, защото като ти писне, лесно можеш да ги подмениш, или прибереш. Червен таван .... много "смазващо" звучи. Декорът, който си показала е много приятен, но  само ако останалите ти мебели са безлични.

# 6
  • Мнения: 479
кратко и ясно: ТСЪ!

# 7
  • Мнения: 479
Можеш да погледнеш това - близки са цветовете до твоите мечтания, а и коментарите са от полза:
http://www.dibla.com/forum/viewtopic.php?t=2697
/Mamica ме отвори за този форум -мн. е як/

# 8
  • Мнения: 7 430
Можеш да погледнеш това - близки са цветовете до твоите мечтания, а и коментарите са от полза:
http://www.dibla.com/forum/viewtopic.php?t=2697
/Mamica ме отвори за този форум -мн. е як/

Благодаря много  bouquet...и това обазавеждане, което съм показала е от там Wink

....значи ще търсим по-различно решение и цветове newsm78 само дето червения цвят ще присъства Laughing

Мерсаж на всички за отговорите и споделеното мнение Peace

# 9
  • Мнения: 701
Всичко си е до вкус.Лично мен този стил ме напряга,но съветът ми е да вкараш повече от бялото.Така няма чак толкова да прихлупва.

# 10
  • Мнения: 4 406
на мен ми действа изнервящо- кухня тип хапвай и бягай оттук. може би с повече бяло... но червен таван- недей! по- добре по- малка стена в червено

# 11
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
На мен много ми допада този стил,и сега в  нас имам една половина стена и гърба на кухнята с тапет в черно,сиво,и бяло,но на квадрати....и кухнята ми е червена,и имам на тавана един трегер и той е червен Heart EyesВсе се каня да снимам ап.и да пусна снимки,но време,времееее.Дидка,ако искаш разгледай ми албумчето,и на една от последните снимки,се вижда малко тапета......

# 12
  • Русе
  • Мнения: 511
На мен също много ми харесва този стил! Само че по червено не си падам особено...Мисля, че не е чак толкова трудно да се направи, просто се изисква малко старание - с шаблон или картон! А наистина може и тапет да е показаното....За таван съм убедена, че ще е "смазващо" толкова изпъкващ цвят!

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 21:37 от OnlyOne

# 13
  • Мнения: 4 371
На мен пък ми харесва и то много!
Ти кухнята ли искаш да е такава или трапезарията?

# 14
  • Мнения: 4 300
Даваха подобно изпълнение по едно предаване Бригада Наш Дом по Бтв.С една архитектка, Антоние не-помня-фамилията. Там го правиха като първо боядисаха цялата стена в по светлия цвят, след това отгоре залепиха шаблони с хартиено тиксо и накрая боядисаха отгоре с тъмния цвят.
Между другото правиха точно раета, вертикални.

Общи условия

Активация на акаунт