Баба Марта си седи,иска тя да види две черти!

  • 4 697
  • 138
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 626
Хайде,момичета!Остават само още две седмици за да изпратим Баба Марта с положителни тестчета!Дано да имаме повече бъдещи мами!color]

Късмет!  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 718
Весела седмица. Laughing

# 2
  • Мнения: 4 298
Хубава седмица и от мен!

За мен започва някак раздразнително, от сутринта съм такава  Confused. После ходих преди работа до джи пито да ми  изпише лекарствата по касата. Естествено не знаеха как и ме мотаха - за капак не са ми изписали диферилина от протокола #Cussing out. Сега пак трябва да ходя да се разправям Twisted Evil

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 094
После ходих преди работа до джи пито да ми  изпише лекарствата по касата. Естествено не знаеха как и ме мотаха - за капак не са ми изписали диферилина от протокола #Cussing out. Сега пак трябва да ходя да се разправям Twisted Evil
Верче, повечето от джипитата са такива, все не знаят, все не чули, все не видяли........ Въоръжи се с много търпение!  Hug
 Весела и успешна седмица, момичета!   bouquet

# 4
Две чертички, момичета!!!
Не смея да се зарадвам, като припикано мушкато съм!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Успешна седмица и от мен, момичета!
Аз да докладвам за прегледа в София - оказа се, че на 20-ти ден от МЦ овулацията не е минала и имах дом.фоликул 17мм. Така не се получи желанието на док. да ме види и през втората половина на цикъла; поне пуснах микробиология, хламидии, цитонамазка и кръвен тест за хламидии; ще са готови в сряда и ще ми ги изпратят. Ако всико е ОК, тук ще си пусна ПКК и утайка и след М ще правим цветната снимка.
Така, отчетох се и още веднъж ви пожелавам хубава седмица Hug
Дивчо, честито  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 298
div4o , тихичко Честито!   bouquet

# 7
  • Мнения: 4 324
Вера, лошо започваш седмицита Sad Ще стискам палци да няма проблем с диферилина и да си оправят грешката виновните.

div4o, честито Simple Smile Ние ще се радваме вместо теб Simple Smile Пожелавам ти много лека бременност и да не усетиш изобщо 9-те месеца Simple Smile

Goldie стискам палци за резултатите от изследванията. Съжалявам за този цикъл Sad

Аз започвам седмицата с положително настроение. Прекарах хубав уикенд с племенницата ми, която с всеки изминал ден започва да разбира все повече и повече Simple Smile Подейства ми добре това детенце Simple Smile
Утре ще правим спермограма и колкото и странно да звучи се надявам показателите да са леко зле, ама много леко. Толкова че да докажат на моят любим че цигарите вредят. Бях се хвалила че спря да пуши, ама кажи му „мъж” и повече не се разправяй ..... пак ги почна. И сега ще ходим да правим спермограма, за да види той доказателство черно на бяло Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте и от мен! И за мен тази седмица не започва много хубаво. Вчера си счупих едното стъкло на очилата и днес ходя като Колчо Слепеца Crazy
Верче, дано по-бързо ти оправят нещатас Диферилина. И аз съм си имала разправии със ЗК, ужасни са #Cussing out Все едно живеят на друга планата...нямам думи.
Голди, успех на изследванията!
Дивчо, честито  bouquet Аз не помня твоята история newsm78 От колко време пробвате за бебе и какъв ви беше проблема?
Верити, успех на спермограмата Peace Идано се вразуми твоя мъж!

# 9
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 990
Здравейте и от мен!
Аз както обикновено съм в понеделнишко настроение - полузаспала и кисела  Mr. Green

Дивчо, честито!

Верка дано бързо се справиш с недоразумението  Hug

Леа и на мен ми се случи същото преди месец и половина. Но пък от друга страна това беше добър повод да си купя нови очила - нещо, което отлагах доста време  Laughing

Голди
стискам палци за изследванията  Peace

# 10
  • Мнения: 4 324
Ооооо, и аз имах проблем с очилата. Не знаех че тук сме се събрали толкова очилатки Simple Smile

Та след проблем с рамката си сложих лещи Wink Мисля че ми е по-добре с тях Wink

# 11
  • Мнения: 4 298
Верити, никакви такива  Naughty!
Успех и с хубава спермограма да се отчетете утре!

А на мен раздразнението ми е породено от поредното кървене, зацапване и аз вече не знам какво е. Притеснено ми е да не ми дойде ПАК  Shocked. Дано да си остане така и не се превърне в цикъл Praynig.

# 12
  • Мнения: 939
Само хубави емоции през следващите дни!
Браво на "трудните", стискам палци на "лесните"  newsm78 Hug!
И аз нося очила пред компютъра и зад волана, споко!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 273
Верче, дано зацапването не продължи дълго Praynig
А що се отнася до лещите, аз съм с висок астигматизъм и не мога да нося меки лещи. А твърдите ги губя лесно и бързо ми се уморяват очите Tired Ама май очилатките станахме много Wink

# 14
  • Мнения: 1 209
Здравейте момичета и от мен!!! Пожелавам Ви една много, ама много успешна седмицааааа.....

div4o , тихичко Честито!!!

Общи условия

Активация на акаунт