Загубих бебето си

  • 5 138
  • 29
  •   1
Отговори
Здравейте мили момичета. миналата седмица загубих бебето си. Мислех че ъм в 11 седмица но се оказа че плода  спрял да се развива още в 9-та. Никой от скапаните доктори при които ходих и ми зимаха парите не е разбрал Sad Сега ме е страх дали пак ще мога да имам дете. Шма ли сред вас майки с спонтанни аборти

# 1
  • Мнения: 7 718
Спокойно, приеми го като нещо вече минало, което е трябвало да се случи. Може би не е било здраво. Следващият път ще стане и всичко ще е наред. Успех.

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 185
здравей, много съжалявам за това, което ти се е случило.
Тук има момичета със спонтанни аборти, аз имам един, но доста по-ранен. Направиха ли някакви изследвания да се разбере защо се е получило така, за да могат да го предотвратят следващия път?

# 3
  • Мнения: 63
Съжалявам, миличка!  Sad
Стискам ти палци другият път всичко да бъде наред, а друг път ще има. Бъди сигурна! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 172
И аз съжелявам, спокойно важното сега да не се затвориш в себе си, а да го приемеш и да не се отчайваш, ще се получи, убедена съм и ще бъдеш много щастлива мама!

# 5
  • Мнения: 3 146
Преживяла съм абсолютно същата ситуация, само, че бебето се беше разложило в мен и имах много сериозно възпаление.Лекувах се 2 месеца с антибиотик, промивки и какво ли още не.2 години по-късни забременях и ето го резултата.И при мен не бяха видели, че е без пулс.За подобни случаи никой няма вина - нито ти, нито лекарите.Това е част от т.нар."естествен подбор" и просто така е трябвало да се получи.Хайде след 6 месеца ново бебе пожелавам и се пази дотогава.

# 6
  • Мнения: 4 324
Много съжалявам за случилото се  Sad  Cry
Не се предавай и повярвай, че пак ще си бременна и следващият път всичко ще е наред.

# 7
  • Мнения: 217
И аз минах по този път -спонтанен аборт в 12.г.с.Хистологията показа -гроздовидна бременост и 6 месеца след това ходене по Онкологии.Но ,уви след 8 месеца забременях отново и резултата е отдоло на лентичката.Не се съмнявай ,че ще забременееш отново,много сме мамите минали по този път и родили след това.Искрено ти го пожелавам и на теб.

# 8
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Цитат на: RRR_0405
Здравейте мили момичета. миналата седмица загубих бебето си. Мислех че ъм в 11 седмица но се оказа че плода  спрял да се развива още в 9-та. Никой от скапаните доктори при които ходих и ми зимаха парите не е разбрал Sad Сега ме е страх дали пак ще мога да имам дете. Шма ли сред вас майки с спонтанни аборти

здравей и много съжалявам за загубата ти!
През октомври аз също преживях спонтанен аборт и извънматочна бременност... на куп....цялата гадост..
Нищо друго не ни остава освен да гледаме позитивно и да чкамае щастието.

Пращтам ти един силен гуш  Flowers Four Leaf Clover

# 9
  • Мнения: 56
Аз също преживях спонтанен аборт в 6 месец и деня преди да пометна бях на преглед лекарката нищо не разбра и така вечерта пометнах.След една година отново забременях и сега малката фея е на месец и половина и спи в кошчето до мен.Така че недей да мислиш,че никога повече няма да забременееш и аз си мислех така, но когато забременях за мен това беше чудо в първия момент не можах да повярвам. Живота е прекрасен недей да тъгуваш, а мечтай.Целувки  Grinning

# 10
  • Мнения: 249
Страшно много съжалявам за това, през което ти се е наложило да минеш! Знам, че няма думи, кото да те успокоят - ти си тази, която трябва да го превъзмогне! Усмихни се и гледай положително на нещата и ще видиш, че следващия път всичко ще е наред!
Поздрави и до писане от мен!

# 11
  • Мнения: 1 612
Много съжалявам Миличка!
Много ми е мъчно за теб. Не знам какво да ти кажа, освен да не се отчайваш и да опитваш отново. Знам, че не е лесно, но трябва да си силна!

# 12
  • Мнения: 183
Съчувствам ти, мила! Аз също загубех бебе, но в 6 г.с. По време на самия аборт и кюретажа се бях стегнала /следях форумите и знах 4е е голям процент от първите бременности протичат така/, но като се върнах след 3 дни от болницата му ударих един здрав рев. При мен от резултатите в хистологията няма видима причина и всички казват така е трябвало да стане, да но сега, когато пак искам бебе правя нервни кризи от страх и тъкмо се 4удех дали да пусна тема тук или да потърся психолог. За това  трябва да сме силни, бебетата не идат при страхливи майки, така се надъхвам и май ми олеква........
Така 4е приеми го като изпитание, което е трябвало да преминеш и гледай напред.
Успех!
Ако ти се говори може да се  свържеш с мен на ICQ или на лични.

# 13
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: RRR_0405
Сега ме е страх дали пак ще мога да имам дете. Шма ли сред вас майки с спонтанни аборти

Предполагам колко ти е тежко, аз направих спонтанен аборт( след 8 годиШни безуспеШни опити да забременея)
Лекарите ми обясниха, 4е след аборт се забременява много по лесно.На втория месец след като престанахме да се пазим, ве4е бях бременна отново и сега си имам една малка сладурана на 10 месеца
Опитай се да мислиШ позитивно, и не се упреквай за слу4илото се...
зная 4е е много трудно....

# 14
  • Мнения: 196
Не се отчайвай мила. Аз също имам аборт, само че в 26г.с. Важното е да не навеждаш глава и да не се отдаваш на черни мисли. Желая ти след 6 месеца да се похвалиш отново с  холямата новина!

Общи условия

Активация на акаунт