Детски клуб "Черепаха" Варна

  • 950
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Мами, моля да споделите, ако сте водили децата си там дали сте останали доволни?
Дъщеря ми е на 1 и 8м. и я гледа майка ми в къщи, но ми се иска поне през ден да я водим някъде за четири часа да поиграва с други деца. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 705
добре дошла на поредната майка с 2 годишно дете във варна, което търси забавление за детенце, което не посещава ясла   bouquet Hug що теми съм пускала и такива заведения съм търсила миналото лято, бях се побъркала по повод социалния живот на симона.  Naughty

смятам, че детето ти е малко за черепаха, поне на мен така ми се стори като отидох, пък и се съмнявам, че ще я вземат.  Peace

виж, идва лятото, ще излизат често, ще се среща с деца, нямаш нужда от такова място сега, според мен   bouquet изчакай до есента и се надявай тогава да пуснат читава занималня за деца на нейната възраст. в момента аз поне не знам  Hug

# 2
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
stelt - благодаря за отговора!
при нас въпроса е и малко да почива бабата, уж си говорихме, че след работа аз ще си я занимавам, но тогава започват готвене и ... т.н други дейности и пак тя я гледа.
щеше добре да ни дойде сутрин да я водя аз няколко часа да си поиграва, а после баба да си я оправя през деня. ама...

# 3
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Хайде, мами, няма ли никоя от вас, която да е водила детето си там, нека да чуем някакви отзиви. Дори и да не вземат такива малки деца, като моето, поне информация да събера. Hug

# 4
  • Мнения: 62
За първи път чувам за този клуб и ми стана интересно - къде се намира?

# 5
  • Мнения: 4 578
ще следя темата ,дано някой даде повече- инфо къде се намира , цени ,условия

# 6
  • Мнения: 3 405
Клубът се намира до Руското училище. Знам, че го посещават ученици.
В Детска градина Звездичка (зад Образцов дом) имаше полудневна група за малки дечица, от 3 годишни, но не знам дали я има все още. Големият ми син я посещаваше до 6 годишен. Приключваха около 13 часа.

# 7
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Клубът се намира до Руското училище. Знам, че го посещават ученици.
В Детска градина Звездичка (зад Образцов дом) имаше полудневна група за малки дечица, от 3 годишни, но не знам дали я има все още. Големият ми син я посещаваше до 6 годишен. Приключваха около 13 часа.
за тази полудневна група пак ли се кандидатства по общия ред, май ще трябва да питам в градината Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 3 405
Da, по общия ред беше, с молба до директорката. Отиди и питай дали я има все още  Grinning

# 9
  • Мнения: 131
 Laughingздравей  diki, аз я знам Черепаха. Намира се срещу новия "Премаман"-за бебета и деца. Живея наблизо и виждам, че водят малки деца. Що не идеш на място? Мисля, че улицата се казваше "Възраждане"-една много къса уличка, до училище "Априлов". Майките идват по обяд да си вземат децата.   bouquet Късмет-дано да ви приемат!

# 10
# 11
  • Мнения: 5
здравейте, къде точно се намира на ул. Възраждане, и аз живея близко но не съм запозната, били обяснила

# 12
  • Мнения: 131
че тя ул.Възраждане е от три кооперации!! По средата някъде е, на партера.
 #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт