Кои доктори ви кефят максимално от Гоце Делчев?

  • 2 802
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Аз си обожавом моят гинеколог-Д-р Стоев.Най напред за това ,че е чудесен лекар и после,че е готин мъж.Симпатяга ми е и личния лекар на малкия-д-р Ники Тонгов.

# 1
  • Мнения: 1 022
Здрасти Галинела,

Аз също харесвам Тонгов, ходила съм при него 1 път, като бяхме там на гости. За д-р Стоев само съм чувала, че е много добър.
Ходихме и при една лекарка това лято, но не и помня името.

А и Мързеванова също ме кефи максимално.

# 2
  • Мнения: 254
 Доволна съм мнОго от  Hugд-р Стоев (акушер-гинеколог),д-р Първанов(анестезиолог),д-р Тонгов(педиатър) и д-р Павлов.За д-р Иван Стоев мога много да говоря,най-прекрасния лекар,човек!Изключително  любезен, внимателен,състрадателен и добър специалист,думи нямам  Hug.
Има и такива от които съм безкрайно недоволна ooooh!(разочарована),но няма да коментирам засега.
Ще следя темата с интерес  bouquet.

# 3
Аз също съм много доволна от д-р Тонгов той е личен лекар на малката ,а баткото като бебе също беше при него .Но сега е по разсеян и изнервен защото има много пациенти правя сравнение от преди 10 г.иначе другите членове на семейството сме при д-рЖбантов от с.Копривлен пример за лекар и Човек/винаги на разположение на пациентите дава направление не се прави на всезнаещ/.Също харесвам и д-р Караяков ортопеда

Общи условия

Активация на акаунт