Някой купувал ли е от ebay.de?

  • 437
  • 4
  •   1
Отговори
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
Моля кажете дали доставят до БГ, че с немския не съм в час. И колко излиза доставката за да си направя сметка.
Мерси!

# 1
  • Мнения: 1 756
Моля кажете дали доставят до БГ, че с немския не съм в час. И колко излиза доставката за да си направя сметка.
Мерси!
На поечето обяви пише само Германия,намери си някой познат да ги получава и да ти ги препраща,но така много се оскъпява

# 2
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793

[/quote]
На поечето обяви пише само Германия,намери си някой познат да ги получава и да ти ги препраща,но така много се оскъпява
[/quote]

А къде пише до къде доставят?

# 3
  • Мнения: 9 095
ние пазаруваме редовно ама ни ги носят после от Германия, май това е най- удобния и най- сигурен начин Thinking

# 4
  • Мнения: X
С всеки продавач в и-бей може да се контактува лично с мейли и да се уговори доставката до БГ (или до която и да е друга страна). Някои са съгласни, някои не- въпрос на желание и от двете страни. Преди да се направи покупката се изяснява доставката и цената на пратката и ако купувача го устройва - наддава и купува.
Повечето немци се справят добре с английския, така че незнанието на немски не е проблем. Аз лично контактувам с немски продавачи само на английски, защото немския ми е много слаб - досега всички продавачи които съм попитала за нещо са ми отговаряли.

Общи условия

Активация на акаунт