след като подписахте по малко внимание ли ви обръщат?

  • 1 596
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
 интересно  с повечето мъже ли е така?от както се оженихме не ми се обръща достатъчно внимание от страна на мъжа,все аз го гоня да го гушна,а той все на компютъра,все гледа нещо,все нещо има и няма време?а аз искам просто да ме гушне и да си говориме нещо,а той  постоянно играе игрички или е на Тв-то,вече ми писна и се чудя как да разреша този дразнещ момент,мисля да спра да го гоня за гушкане току виж се сетил  newsm78сега скоро заминавам за 1-2 месеца дано поне малко му домъчнее за мен Cry

# 1
  • Мнения: 1 568
Моят е все  същият,че и отгоре,което след 15 години семеен живот си е наказило!Иска да сме нон-стоп заедно и на работа и в къщи и на вън,много ме бил обичал .............................а на мен взе да ми мирише на психарщина,защото се чувствам ужасно!

# 2
  • Мнения: 2 407
Много неприятно, кажи ми какво мислиш.Моя ми обръща много внимание, даже почече от преди Wink

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 199
Преди да се оженим имахме 6 години връзка. Женени сме от 7 години. Не забелязах бракът да му действа в негативен смисъл  Grinning

# 4
  • на Север
  • Мнения: 503
подписът няма значение, а живеенето под един покрив

# 5
  • Мнения: 236
Моят е все  същият,че и отгоре,което след 15 години семеен живот си е наказило!Иска да сме нон-стоп заедно и на работа и в къщи и на вън,много ме бил обичал .............................а на мен взе да ми мирише на психарщина,защото се чувствам ужасно!
е това си е прекалено не те ли задушава?чак такова внимание не искам.

# 6
  • Мнения: 364
По-близки сме от всякога! Вярно, че от скоро сме семейни, но не мисля, че това има значение. Доста неща преживяхме заедно и вече знаем, кое е важно за нас. Гоним общите си цели и продължаваме напред, обичайки и уважавайки се взаимно. Grinning

# 7
  • Мнения: 1 568
Моят е все  същият,че и отгоре,което след 15 години семеен живот си е наказило!Иска да сме нон-стоп заедно и на работа и в къщи и на вън,много ме бил обичал .............................а на мен взе да ми мирише на психарщина,защото се чувствам ужасно!
е това си е прекалено не те ли задушава?чак такова внимание не искам.


Кошмар!!! Четох една статия на Мадлен Алгафари в "На кафе" на Гала,точно за това говореше,че такива хора са енергийни вампири!!! Оправдават се с това,че уж много те обичат, нещата стоят по-друг начин,но те не го разбират!

# 8
  • Мнения: 6 992
Мне. Аз му обръщам по-малко внимание. И на него определено му е криво. Confused Ама това е положението. Иначе няма да имам сили Confused Скоро ще се оправят нещата.

# 9
  • Мнения: 473
Вниманието му е все така голямо чак ме дразни понякога. Аз съм малко по-резервирана, което него много го дразнеше преди. Сега си свикнахме с характерите. Но той определено повече е по целувките, прегръдките и милувките. Но след като аз съм такава си мисля, че и твоя мъж е съвсем наред. Просто има хора, които по-трудно изразяват емоциите си, дори остават вътре в тях скрити. Знам, че никак не е хубаво това, трябва да си казваме, че се обичаме и гледам да го променя в мен. Не мисля, че трябва да страдаш за това, опитай деликатно да поговорите, недей да държиш скрито негодуванието в себе си.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Определено си обръщаме по-малко внимание, но не мисля, че има връзка с подписа. Просто има огромна разлика между начина на живот, когато си студент и грижите ти се свеждат до това кога да седнеш да учиш за сесията, как да избуташ с парите до следващия запис от мама и тате и как да разкараш съквартиранта, за да изкъртиш гаджето от секс Mr. Green и другия начин - детето пак не иска да си ляга навреме, детето пак е болно, детето пак има нужда от нови дрехи и обувки, утре трябва да си внеса вноската по ипотеката, вдругиден по другия кредит, другата седмица да платя кабела и нета, ех, шефът ми как може да е такъв дебил, ех, не сме правли секс от 3 седмици, но просто нямам сили, ех, съседите пак ни наводниха банята hahaha
Схващаш ли? От битовизми просто не ти остава място в душата за романтика Mr. Green

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
След сватбата не само че не спря да ми обръща внимание ами понеже си бяхме в свой дом правехме когато си поискаме секс къде ли не из къщи. Разбира се след това дойде детето, впрегнахме се в работа и вече нямаме време и сили да си обръщаме толкова внимание. А пък и е трудно като ти се мотаят деца в краката да тичаш гол из апартамента и да се мажеш с шоколад:)
Да са живи и здрави бабите че ни гледат от време на време децата та да скитнем за два - три дни някъде сами.

# 12
  • Мнения: 465
Ние имаме 11г. брак и немога да се оплача от липсата на внимание Heart Eyes

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
НЕ.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 389
Не.Не се оплаквам от липса на внимание.

Общи условия

Активация на акаунт