Малко въпроси за заявлението

  • 1 209
  • 2
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Попълвам сега заявлението и две неща не са ми ясни:
граждански статус- това женен/омъжена ли е?
доход- пише се прихода на семейството без разходите или това, което остава след това? Понеже съпругът ми има фирма, която е ЕТ искат ни декларация за доходите му, но тъй като не е подал декларация за 2006 ще дадем копие за 2005, но има разлика в доходите, проблем ли ще е?

# 1
  • Мнения: 171
Аз доколкото си спомням ни искаха служебни бележки за доходите 6 месеца назад и в тях ми бе написана брутната заплата, дори имам и теглен кредит, който превеждат от работата ми, но той не бе изваден от дохода ми. В заявлението не пишеше ли средно месечен доход? Събрахме дохода от двете бележки и го разделихме на две, получената сума вписахме в заявлението. Незнам дали ще стане с дохода от 2005г. щом искат за предходните 6 месеца.

# 2
  • Мнения: 2 722
граждански статус е семейното положение
за доходите ми отговориха че е само за тяхна информация, за съпруга ти съм почти 100 % сигурна че ще свърши работа собственоръчно издадена служебна бележка в която декларира че доходите са последните 6 месеца са....... лв на месец средно аритметично - подпис и печат на ЕТ
За всеки случай питайте пак - при нас в закрила на детето бяха много любезни и на всеки наш въпрос даваха обстоятелствени и много изчерпателни отговори. Успех

Общи условия

Активация на акаунт