изпотява ли се главичката на вашето бебе?

  • 1 065
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
здравейте, като гушна бебка, тя вече е на 11 месеца и полежи повечко в мен изпотява се косичката й, и снощи без гушкане като легна след малко глвичката й беше  потна. от няколко дена има хрема, дали е от това или на какво се дължи?

# 1
  • Мнения: 9 050
Стефи винаги е бил така. Като го държа легнал, докато се храни, винаги след това главичката му е потна там, където е лежал върху ръката ми. Като спи не съм забелязала такова нещо, но той много се върти. Според мен е нормално.

# 2
  • Мнения: 6 164
Не му се изпотява.

Вит. Д даваш ли редовно?

# 3
  • Мнения: X
аз мисля, че е от настинката. лекарката каза да спрем вит. д, понеже фонтанелата почти се затворила

# 4
  • Мнения: 6 164
Значи е от настинката.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Стефи винаги е бил така. Като го държа легнал, докато се храни, винаги след това главичката му е потна там, където е лежал върху ръката ми.
същото е и при нас   Thinking

# 6
  • Мнения: X
какво казва вашият педиатър

# 7
  • Мнения: 1 243
Изпотява се.

 

 

# 8
  • Мнения: 1 691
Изпотява се (май го претоплям).

# 9
  • Варна
  • Мнения: 389
Смятам ,че е от претопляне.

# 10
  • Мнения: 5 790
И Виктория се изпотява.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 424
Стефи винаги е бил така. Като го държа легнал, докато се храни, винаги след това главичката му е потна там, където е лежал върху ръката ми.
същото е и при нас   Thinking
и при нас Peace

# 12
  • Мнения: 27 524
Нормално е. Това е от все още недоразвитата вегетативна нервна система.

# 13
  • Мнения: X
Ванко  също много се потеше като бебе, сега май още повече ( 2 г. и 1 мес.), но и косата му е доста пораснала в момента! като се сабуди и му е мокър чаршава под главичката. Нормално е според мен, имам наблюдения, че малките деца се потят много.

# 14
  • Мнения: 1 321
И нашия мишок се поти особенно като го кърмя.Но през ноща не съм забелязала.През другото време ми се струва че може да е от това че е облякан повече.

Общи условия

Активация на акаунт