Имам проблем!!!!

  • 2 302
  • 42
  •   1
Отговори
Привет на всички!Току-що се регистрирах във Васшия огромен Дом! HugНадявам се ,че ще успеете да ми помогнете по един мой проблем! Thinking
Почти от година живея с моят приятел!Правим планове да се оженим след около полувин година,т.е. след като позавърша висшето си!
Това бе е хубавата част!!
Този месец ми закъсня месечният цикъл вече с 11 дни!Консултирах се с лекар!Той каза че до 20-ия ден нищо няма да установи какво ми е-дори тест!Направих си тест на 3-я ден беше отрицателен!Сега ми остана само да чакам!Не ползваме никакви контрацептиви с приятеля ми!МОЛЯ ВИ ,най-човешки кажете ми каква е възможността да съм бременна!?Какво може да ми е!? PraynigБлагодаря предварително!!!!

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 00:39 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 2 663
Като не ползвате контрацептиви има вероятност да си забременяла, а какво ти е точно само лекар може да ти каже.Принцино най-добре си вземи още един тест, при мен показа още преди закъснението и двата пъти

# 2
  • Мнения: 2 897
Като не ползвате контрацептиви има вероятност да си забременяла, а какво ти е точно само лекар може да ти каже.

Това е и моето мнение.

# 3
  • Мнения: 4 784
Отиди на друг лекар. Аз съм правила тест, един ден след като ми закъсня, беше положителен и в действителност - резултатът е на лице  Simple Smile, но пък ми се е случвало също така да ми закъснее с цял месец, правила съм няколко теста и все бяха отрицателни и се оказа, че не съм бременна, а ми закъснява от нервно напрежение.

# 4
  • Мнения: 166
Ами миличка, ако наистина не използвате контрацептиви и не се пазите, шансът да ти се е случило най-прекрасното нещо на света за една жена е дооооооста голям по принцип. Но от тона ти разбирам, че това не е най-желаното нещо за теб поне на този етап... Thinking Но също така по принцип върху менструалния цикъл могат да окажат влияние и доста други фактори като стрес например, хормонални нарушения или резки промени във времето (както забелязваш напоследък е доста променливо - ту е топло, ту се захлажда) Успокой се и изчакай 20-тина дни, защото е много вероятно и да си се притеснила от факта, че не ти идва, вземи си един Shurecheck, защото го дават мисля като 99% сигурен (даже аз като си купувах, ми казаха, че отчита след 3-тия ден от закъснението) и тогава ще решиш какво ще правиш според зависи от резултата  Hands Thumbsup
Ние с моя приятел също не ползвахме контрацептиви, но той ме пазеше и когато решихме, че искаме да пробваме какво е да не ме пази  Blush (през интервали от време разбира се), взех, че забременях още на 3-тия път, но въпреки, че сме заедно от доста време и знаехме за риска, някак си не се чувствах готова и разсъждавах егоистично дори... Той се радваше и много ме подкрепи и въпреки всичко... А сега, повярвай ми, няма по-щастлива от мен на тази земя, така че не си мисли, че светът ще свърши, ако си бременна и запазиш детето, напротив, тъкмо тогава ще осъзнаеш, че животът придобива смисъл  Grinning
Ако пък наистина не го искате, споко, живеем в 21-ви век, няма нищо страшно и в другия изход от ситуацията...
Хайде, пиши какво става  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 4 587
Отиди на друг лекар.

Това е и моето мнение.
А за вероятността да си бременна - не е никак малка, щом не използвате предпазни средства.
Дано е това, което искаш! Peace

# 6
  • Мнения: 999
Най добре иди на лекар. На мен веднъж ми закъсня с 15 дни и като отидох но лекар се оказа че имам киста. Не казвам че при теб е нещо такова.Направи си още един тест.

# 7
  • Мнения: 6 164
Еми като не ползвате контрацептиви, възможността е голяма. Какво значи до 20-я ден не може да се установи?! Shocked На 3-я ден от закъснението си направих тест - положителен (айде тестовете грешат понякога), а на 6-я ми видяха "точицата" на вагинален ехограф.

# 8
  • Мнения: 649
При мен теста показа 7 дни, след като ми закъсняваше. Може да не си бремена, но за всеки случай отиди при друг лекар.

# 9
  • Мнения: 3 478
По постинга ти личи, че си притеснена от закъснението. Кръвен тест би дал най-сигурен резултат, незнам само колко са бързи.

# 10
  • Мнения: 2 336
Отиди на друг лекар.

 Peace
 Вземи си Шуар чек , чесно казано аз не им вярвах много, но те дават бърз и верен резултат, можеш да го правиш по всяко време, а не като някои само сутрин.

# 11
  • Мнения: 475
На мен теста ми отчете  EFPна втория ден,така че вероятността да си забременяла е голям,особено като не се пазите.За всеки случай си направи още един тест,може и още два (вземи си sure check),а като мине 20-я ден просто иди на лекар.Желая ти успех newsm51

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
На мен теста ми отчете  EFPна втория ден,така че вероятността да си забременяла е голям,особено като не се пазите.За всеки случай си направи още един тест,може и още два (вземи си sure check),а като мине 20-я ден просто иди на лекар.Желая ти успех newsm51
Peace

При мен е било на 3-4ден. Sure check най- сигурен

# 13
  • Мнения: 7 723
Да, опитай с още един тест  Wink
Вероятността да си бременна е доста голяма  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 1 244
Направи си още един тест сега. Освен това ако отидеш при свестен лекар, не в някоя поликлиника, може да ти установи бременността (ако има такава) вече. На мен ми откри "точката" в 5-а седмица, т.е. ден от закъснението... с вагинален ехограф.

Общи условия

Активация на акаунт