Лунна диета - 19.03, 04:42ч - записвания молиммммм

  • 3 520
  • 116
  •   1
Отговори
Къде сме лунатичките? Thinking
По-малко от 24 часа остават, а тема не видях. Хайде, аз вече съм на плодове, дано да издържа 3 дни пак, от миналата седмица държа упорито кг, сега се надявам да мръдна кантара още малко надолу Praynig
Фазата е новолуние, трябва да се смъква якооо... Crazy
Успех!

# 1
  • Мнения: 4 151
Аз се записвам! Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 655
И аз се записвам Peace

# 3
  • Мнения: 155
Къде сме лунатичките? Thinking
По-малко от 24 часа остават, а тема не видях. Хайде, аз вече съм на плодове, дано да издържа 3 дни пак, от миналата седмица държа упорито кг, сега се надявам да мръдна кантара още малко надолу Praynig
Фазата е новолуние, трябва да се смъква якооо... Crazy
Успех!
А как задържа свеленото???С глад или???...При мен винаги на следващия ден всичко се губи,независимо от режима и затова все се чудя  Rolling EyesКажете  Praynig и останалите лунатички - Задържате ли сваленото,или просто се пречиствате??? И ако е да,как точно?!?!?

# 4
  • Мнения: 1 449
Записвам се и аз, доста лошо се храня напоследък! А фазата е супер, лично на мен се отразява най-добре.

# 5
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
 HugИ аз съм с вас Hug
 PeaceУспех на всички!!! Wink

# 6
  • Мнения: 3 647
ох записвам се   аз съм на японско чудо и утре е деня в който няма вечеря  Embarassed
и обяда можем да пропуснем
 Twisted Evil дано да издържа  че предния път малко ..........

# 7
  • Мнения: 2 090
И аз се записвам!Вече имам видим резултат Grinning/без др диети и лишения Mr. Green/,та стимул опр. имам!

# 8
Ами, много се ограничавам...
Миналата седмица направих диетата три дни - само на вода и фрешове, с редки излкючения - мисля две или три ябълки общо
след това включих салати и веднъж на ден някаква по сериозна храна - яйца, овесени ядки, кисело мляко ... общо взето гледам да не пропускам трайно някой вид хранителни вещества, малко съм скарана с месото и ще видя кога ще се прежаля да хапна малко пиле поне че не бива така...
но да ви кажа не чувствам глад и съм много свежа и работоспособна, в момента правя ремонт, спя по 4-5 часа на ден, най-много 7, по цял ден съм на крак но се чувствам мн добре Crazy
но важното е да не ти е празен стомаха... постоянно пия вода и фрешове, две салати на ден горе долу и и си избирам кога - задължително до 4 ч да хапна нещо по стабилно
иначе да уточня че от няколко месеца съм спряла алкохола, кафето и цигарите и ми е по лесно, за пуша4ките : ГЛАД + ЦИГАРИ =  #Silly newsm34

# 9
  • Мнения: 183
Досега не съм  опитвала, но утре ще го направя
Разписвам се тук, за да ме е срам от някой, ако се проваля Embarassed

# 10
Маши, ако закъсаш пий една чаша много разреден айрян без сол, колкото мойеш по-късно за да те засити докато мине часът. Успех

# 11
  • Мнения: 1 269
Я и аз да се запиша! smile3523

# 12
  • Мнения: 6 958
Записвам се и аз за пореден път  Peace

А как задържа свеленото???С глад или???...При мен винаги на следващия ден всичко се губи,независимо от режима и затова все се чудя  Rolling EyesКажете  Praynig и останалите лунатички - Задържате ли сваленото,или просто се пречиствате??? И ако е да,как точно?!?!?

Аз съм на глад и пак не задържам... Всичко си е до организъм... Не трябва много да се ''вярва'' на кантара... всеки ден може да варира както си иска...  Peace

# 13
  • Мнения: 2 229
И аз се включвам. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 183
това си е 04:42 ч. нали, а не 16,42 newsm78
пада се цял ден, нали?

Общи условия

Активация на акаунт