Русе: Д-р Зарзаланов - работи заедно с д-р Стаменов. Координати?

  • 4 695
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 641
Здравейте,

Предстои ми инсеминация следвашия цикъл, но преди това трябва да направим фоликуметрия. д-р Стаменов ми каза че работи съвместно с д-р Зарзеланов от РУСЕ и той би могъл да ми последи фоликулите. Пуснах на търсене и намерих няколко мнения за д-р Зарзаланов, не успях да открия координати.

Моля ако някой от вас е ходил при д-р Зарзеланов, да сподели своя опит и ми даде телефон и адрес на който преглежда.

Благодаря,

# 1
  • Мнения: 60
тел е 0887747321.Кабинета се намира близо до турската джамия,След бензиностанциятя на старата поща свиваш на ляво посока тулбухин и срещу джамията свиваш в дясно.там е блока.Незнам колко ти стана ясно newsm78,но като му се обадиш той ще ти каже точен адрес.Приема всеки ден от 4 до 7 след обед.Но отиди по рано защото има много хора и се чака много.Питай го дали работи с каса защото не съм много сигурна.Мисля че изборът ти е правилен аз също ще правя ,може би ,инсеминация при същия лекар.Пиши ми какво ти е казал след прегледа-някакви изследвания и т.н. с две думи какво се прави преди инсеминацията

# 2
  • Мнения: 2 641
Blagodaria ti Pisanke.

Shte gledam da otida pri d-r Zarzalanov tazi sedmica i posle shte kaja kak e minalo. Zneash li dali ima variant Zarzalanov da napravi inseminaciata? Do kolkoto cheta za nego pacientkite mu imat doverie.
Dali obache shte ima vyzmovnost toj da obraboti maeriala?

Kakvo mislish?

# 3
  • Мнения: 60
доколкото знам той ще прави клиника в Русе .Мястото вече е купено и скоро ще започва строежа.Но кога ще стане незнам.Колкото до обработката на материала,как ще стане невиждам?Не съм много запозната,но мисля че веднага след обработка трябва да се инжектира,как мислиш да го съхраниш до софия?А и незнам дали зарзаланов разполага с необходимите съоръжения-мисла не!най- добре говори с него ,пък после ще видим.
Аз още се услушвам и чакам да стане по нормалния начин,ама ниц Mr. Green айде късмет и пиши тук или на лични

Общи условия

Активация на акаунт