Стерилизирате ли помпата?

  • 778
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Ще започна да използвам помпата да изцеждам по малко кърма за размесване с кашата тия дни (ще се захранваме!!!). Досега, след всяко ползване (не много често...) измивам всички частички, маркучета и гумички с вода и сапун, след което ги стерилизирам.... Ще бъде ли необходимо да продължавам да стерилизирам всеки път, при положение че няма да събирам големи количества за съхранение, а и без това тя вече какво ли не  си пъха в устата  (днес се опита да изяде една картонена кутийка !!! ) Споделете мнението си  Thinking

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Аз цопвах задължително във вряща вода, когато не съм имала време за по-подробно стерилизиране.

# 2
  • Мнения: 1 440
Аз все още стерилизирам помпата, защото така ми е по-лесно и по-прибрано. Иначе всичко друго мия само със сапун и гореща вода, а ако е играчка може и само  вода Peace

# 3
  • Мнения: 2 616
Аз си стерилизирам моята, мисля че така предпазвам и зърната си,не само детенце, от инфекции.

# 4
  • Мнения: 2 019
и аз съм я стерилизирала

# 5
  • Варна
  • Мнения: 389
и аз съм я стерилизирала
Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 967
Когато я ползвах я стерилизирах.

# 7
  • Мнения: 6 461
Когато  кърмех и ми се налагаше да използвам помпата ,задължително я потапях във вряла вода.

# 8
  • Мнения: 1 321
Аз все още си я стерилизирам.Не смея още да измивам но мисля че към 6-тия месец ако ми се налага да я мия вече ще е само с вряща вода.

# 9
  • Мнения: 950
Аз се цедя по три пъти на ден и я стерилизирзм само веднъж на ден.

# 10
  • Мнения: 1 043
ако се съхранява кърмата се стерелизира - в твоя случай може и измиване само с гореща вода  Peace

# 11
  • Мнения: 439
на мнението на  krissie съм - може да измиваш и само с топла вода, но хубаво да се измие сапуна. Когато съм замразявала съм я стерилизирала -на едно или две цедения

Общи условия

Активация на акаунт