разстройство

  • 405
  • 3
  •   1
Отговори
Дъщеря ми е на 3 години. Ходи на ясла от миналата година, тогава изкара няколко ангини и дори пневмония. Тази зима я подминаха, но за трети път от есента я хваща разстройство, което трае около 5 дни - не ходи често до тоалетна, но акото й е рядко. Педиатърът смята, че е вирус. И други деца от групата са болни.  На мен ми се струва прекалено да се разболее за трети път от този вирус. Имам някакво съмнение, че е от лоша хигиена в яслата. Споделете, знаете ли дали има такава епидемия от заболяване с разстройство или да повдигна въпроса пред сестрите в яслата и да им намекна, че според мен проблемът е лошата хигиена.

# 1
  • София
  • Мнения: 900
Миличка не съм лекар,
но съм минала по такива перипетии,
че сигурно мога да взема специалност  Embarassed

Аз те съветвам да се свържеш
с доц. М. Маринова - педиатър.
Завеждаше лечебно хранене в МА newsm78
Направете клетъчен тест!

Не се притеснявай,
но е добре да вземеш
превантивни мерки.

Успех и пиши какво става!
 Hug

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А може и да е от стомахчето на самото дете - по-чувствително. Моят син беше така като малък - често му се случваше, дори сме лежали в болница със съмнение за салмонела или дизентерия. Диагнозата му беше - колит. Аз си мисля, че е от неправилно захранване като бебе Embarassed и ранното въвеждане на някои агресивни, че даже и забранени храни, за които заслугата е на свекърва ми. Така си мисля, но не съм 100% сигурна.
Мina те съветва за изследвания - послушай я.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Не си мисли, че от яслата идва всичко.
Може би коремчето на детето е слабото място, което показва, че детето ти се разболява.
Моят баща е по същия начин - ако го хване някакъв вирус - първото нещо, което се показва е разстройство. И след ден-два се появяват и другите признаци.
Мен пък първо ме заболява дясното ухо, няма значение какво съм пипнала. smile3518
Така че - иди и виж първопричината при педиатър, както те е посъветвала Мina.

Общи условия

Активация на акаунт