Слънчеви български мами в арабски страни и арабски мами на български земи 19

  • 23 458
  • 296
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 341
пу първа Laughing
Любе мерси за хубавата почерпка.Както винаги ни посрещаш подобаващо Hug
Ноя весело празнуване на Свети Патрик с твоя любим smile3525
Миленка много ми хареса фотосесията.Изглеждате страхотно smile3521
Миме да ти е честита книжката.Леко и безаварийно шофиране ти пожелавам Hug
Ели ти от кой град си тук в Бг?
Сега се стягам и ще ходя да ставам красива.Днес ще има салон на красотата.Като се върна от козметичката ще дойда да ви видя.
Лек ден на всички  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 184
Е, миличка, докато си публикувам съобщението и ти си отворила нова темичка  Laughing. Добре заварила  Hug. Мерси за кафенцето  Grinning.

Сега си копвам и последния месидж от старата  Laughing

Миме, мерси много за инфото за крема. Ще го потърся тук при нас, а ако не - може и от Дубай да ми го вземат. Трябва вече да влизаме във форма, че лятото идва  Party.
Лилия, и аз благодаря за лесната рецепта, но колко гр е маята? /или пак нещо не съм видяла аз  Tired/. Много съжалявам за Кари. Дано бързо се оправи миличката, че предполагам никак не е приятно. Аз самата не съм карала никакви шарки и не знам какво ще се правим ако Рая реши да донесе нещо такова   newsm78 /по-добре да носи само настинки  Simple Smile /.
Ноя, урока не свърши ли  Wink?

# 3
  • Мнения: 1 722
Ноичка честит празник, да го отпразнувате подобаващо! А за сър Джон, специално един Гинес:

;

Любе, Нойче мерси за кафенецето  Grinning

Лили, дано Кари се оправи бързо, не се притеснявай децата ги карат по-леко шарките. Аз на 23 години я карах варицелата и беше ужас направо.

Кремчето на Биотерм Абдошок го бях взела на промоция заедно с Целули шок (за целулита), е при мен не направиха чудеса, но много хубаво са ги докарали като аромат и консистенция, особено този за целулита. Сега съм се наточила на Кларинс крема да си взема, но чакам да ми се отвори ходене в чужбина или някоя промоцийка, че тук цените са мамма мия направо.

Ели, моето любимо занимание е също хапване пред компютъра   Joy пък после що не смея да се кача на кантара да не го счупя...

Лек ден и да се отървете по-скоро от бурите емирските мами!


П.С. Нека някой по вещ да добави моля и линковете от старите теми.

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 11:08 от AniSim

# 4
  • Мнения: 815


П.С. Нека някой по вещ да добави моля и линковете от старите теми.

Да си разпределим задачите  Laughing Laughing
Това е работа на Манел и Катето  Laughing  Mr. Green

# 5
# 6
  • Мнения: 1 269
Любе това го знаем,но явно мъжо е китаец,4е го раз4ете без да си "дърпа" о4ите Mr. Green
От другата седмица съм шофиорка,така,4е пазеи се народе,4е газя Laughing

Ани аз бях супер доволна от Кларинс.Единият крем беше Total body lift, а другия мисля,4е беше Extra firming body cream  Blush Ползвах ги едновремено,сутин и ве4ер и бях супер доволна Peace

# 7
# 8
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утроооо!!
Аз сега ставам! Пия кафе и сигурно ще изляза, защото е суперско временцето!! ..и не ме питайте как беше караокето, защото такова нямаше!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Много бях сърдита и ядосана, защото ни излъгаха...ама както и да е!!



П.С. Нека някой по вещ да добави моля и линковете от старите теми.

Да си разпределим задачите  Laughing Laughing
Това е работа на Манел и Катето  Laughing  Mr. Green

Това много ме развесели!!! hahaha Но виждам Креми ме е отменила[/i]

# 9
  • Мнения: 689
Ели-маята е 1с.л.(20г)Ще го правиш ли?Ако да:успех Wink
АниСим:представям си какво ти било,да караш шарка на 23 #CrazyБрат ми се разболя на 18г и беше много много зле.
Милена-Кари не е карала шарка,но Сара имаше рубеола,която е физиологична(нормална за новородени)Докторката каза,че някои хора никога не се разболяват от варицела.На 2год децата задължително се ваксинират и после ако се разболят я изкарват леко.Някога хиляди хора са умирали от Варицела Sad
Милена-беше писала,че си сънувала кошмар:нормално е за бременни,не се плаши.От хормоните е сигурно.Аз по едно време всяка нощ имах едни гадни сънища..А ти сега ли намери да караш книжка бе???Опасни сте вие бременните!
Мария-фуд фестивала как е,нещо интересно има ли?Ти кога ще ми направиш един Шаржа сити тур?????
Люба-много интересна шега,въпрос на фокусиране явно.
Комшийките:чухте ли за серииният наръгвач(само как звучи)Пак се е появил някакъв луд,дето наръгва жени в Шаржа.Опитал се е да забие нож в корема на една ученичка в 8 сутринта,на 2 преки от нас.Не е успял да я нарани сериозно,но пък сега ме е страх.Дано по-скоро го арестуват идиота откачен!

# 10
  • Мнения: 815
Лилия, май пак са тръгнали поредните слухове  newsm78
И какви ученички 8 часа сутринта по улиците??
Те отдавна са започнали занятията си по това време  Thinking

# 11
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ЛюбитУ защо си с нов ник бе??!! Hug

# 12
  • Мнения: 815
Хе-хе, Кате, ами, за да не си омръзваме....  Laughing Laughing

Катето, как е във Варна временцето?
Много ми липсва, да зна`ш....

# 13
  • Мнения: 3 804
ЗДРАВЕЙТЕ
децата ви нямат ли бг гражданство,защото моите имат,ако нямат им се полага постоянно пребиваване.ако мъжете ви имат постоянно,и искат да го продължат ве4е не се изисква да са били в бг 6мец. и1 денза предходната година ,а предишните 2 години да са били в бг поне за няколко дни.а за тези които не са си извадили постоянно,и искат да имат не знам ,но можете да проверите в страницата на мвр или да попшитате в посолството,на страницата е ка4ен закона но при мен не се отвори.
днес каките ме изненадоха сутринта са измили,преоблекли и нахранили даяна без да ме събуждат

# 14
  • Мнения: 1 184
Ели ти от кой град си тук в Бг?
Аз съм от Асеновград - града на "Манийка"  Joy. Като се заженете ми елате на гости /ако е през лятото де  Twisted Evil/. Ще ви намерим хубави рокли. Миме, нали и твоята рокля е била от тази фирма /поне по смътни спомени  newsm78/, дай едно рамо в подкрепа на думите ми  Mr. Green.
Миленка, май не само мъжа ти е китаец. И аз го прочетох без да си дърпам очите  Joy.

Общи условия

Активация на акаунт