Удължаване на коса - косопад, накъсване

  • 1 157
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте момичета!
Преди време си купих 70 см 3 реда коса на щипки...Какво да ви кажа..мързи ме да я слагам и свалям  всеки ден, пък и нещо така и не се научих и си личи. Сега ми се ще да отида да си ми я сложат за постоянно, да ми я оформят в прическа и така..Но проблемът е следният - косата ми е доста оредяла и много капе...Накъсана е и абе ...въобще ужас! Страх ме е да не стане по-зле. Та имам един въпорс към момичетата с удължена коса или тези, които са били някога - много ли се уврежда (става въпрос за метода с шиенето) и то най-вече много ли започва да капе в следствие опъването на косъма от допълнителната коса? Моля ви, посъветвайте ме какво да правя, много искам да съм с дълга коса, а от друга страна не искам да съм плешива...А с тези щипки съвсем не ми се занимава, ужасно е, от километри си личи, че не е моята...Не мога да я сложа добре, пък и не е оформена някакси.

# 1
  • Мнения: 4 726
Имам приятелки, които си сложиха за постоянно. Разказвасе играта на естесвената ти коса отдолу. По-добре свикни с клипсите.

# 2
  • Мнения: 601
Слагах си преди години в "Магама". На 2-та седмица я махнах. Постоянно ме сърбеше главата и имах чувството, че излизам от банята с мръсна коса! Бях си сложила, защото една "професионалистка" така ми разказа играта на косата, че трябваше да ходя или на опашка или с изкуствена коса.
А и голямо оправяне трябва. Ако не си поиграя с преса или с маша, двете коси се разминават. При мен поне беше така. Аз съм с къдрава и уж ми сложиха къдрава коса, но моята беше по-  и хич не стоеше добре.
Дали се разкъсва не знам. Не дочаках.

# 3
  • Мнения: 639
И аз искам да си взема така на щипки!Би ли ми казала колко ти струваше и от къде?
А за слагането,една приятелка беше си сложила,4 год. я подържаше и беше останала доволна.Сега порасна неината достатъчно дълга и махна другата.Но за тези години,почти никога не беше си мила главата в къщи,само на фризиор.

# 4
  • Мнения: 47
Моята си я купих от салон Джиа, намира се на Раковска, близо до Френската гимназия, струваше ми 360 лева 3 реда 75 см и тресата е общо 1.30 м ( а не 1 метър както на другите места). Честно да ти кажа даже доста идва и се чудя къде да си я закачам по главата.  Simple Smile
Но с тези щипки както казах...голяма е играчка и ми отнема много време да си я сложа и винаги си личи понеже ми е редичка косата. Плюс това е малко под раменетое моята, а другата е дълга на черта до средата на дупето, и не е подстригана на етажи. А ако отида да ми ги подстрижат редовете на пластове се притеснявам че ще си личи, защото никога няма да мога да ги слагам на точните места. Така че много искам да ми ги закачат за постоянно. Честно казано за накъсването не ме е грижа толкова, само да не почне да пада повече моята коса. Имате ли някакви идея дали ще стане така?
Току що прочетох в един форум за едно момиче, което си купило азиатска коса и след изкъпването ужасно се оплела и станала като гнездо - нямала разресване!! Моята май също е азиатска, досега не съм я мила, защото съм я слагала всичко на всичко 3-4 пъти. От няколко места вече го чух това, че азиатските коси се оплитали като се изкъпят, да не стане така и с моята като я пришия и да не мога да я среша после и да ми се наложи да я махам???? Има ли някой опит? Или на всички са ви от Дима и Магама? Защото до колкото знам от там със сигурност не са азиатски.

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 12:01 от buggy

# 5
  • Мнения: 405
Моята я удължих в Дима, стоях с нея докато ми израстна и после я махнах. Не съм забелязала накъсване,или оредяване. Чувството за оредяване идва от това, че ти пада много коса накуп, а пък и  след като си свикнала с многото коса, после ти се струва рядка. 

Иначе аз съм с права като праз коса, и  в салона ми сложиха уж такава, но след като я изкъпах - тя се накъдри.. по-точно - начупи на леки вълни.  Стана страхотно, като тези прически които ги правят нарочно - някои кичури къдрави, други прави..  Всъщност имах късмет, че дефекта се превърна в ефект за мен.
 Иначе т'ва е егати услугата!!!!!   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire    Отиваш за една коса , а ти слагат друга!  Имай го предвид    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт