Мнение за добър специалист по спермограми във Варна

  • 760
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Мили момичета, моля за Вашето мнение за добър специалист във Варна,за направата на разширена спермограма Praynig
Не съм запозната точно с тази част на нещата,тъй като до сега (около 5 години)лекувахме(уж) мен,но сега и съпругът ми иска да си направи нова спермограма,тъй като се оказва че причината за стерилитета убягва на всички Whistling
Много моля за мнение,насочила съм се към д-р Сариев(майчин дом)
Какво ще кажете?
Държа да подчертая,че много уважавам Вашето мнение и се надявам някой да се включи Hug

# 1
  • Мнения: 173
Очаквах поне едно, две мнения...
Няма ли момичета от Варна ,които са се сблъскали с подобен проблем?
Дайте съвет,моля,за добър специалист в тази област Praynig


  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 467
Според мен по-добре си пусни темата в подфорума проблемно забременяване. За Сариев съм чувала много добри отзиви като гинеколог за проследяване на бременност и раждане, но иначе за това, което ти питаш нищо не мога да ти кажа.

# 3
  • Мнения: 2 259
АЛЕКСАНДРОВ,В КЛИНИКА КИСЬВИ ДО ГАРАТА.ТОЙ ПРАВИ НАЙ ТОЧНИТЕ СПЕРМОГРАМИ ВЪВ ВАРНА.УСПЕХ И БЕЗ ПРОБЛЕМИ РАЗБИРА СЕ!

# 4
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Александров /който работи в инвитро центъра в АГ/ - има прием и в Майчин дом. Можеш да се поинтересуваш кога са приемните му часове!
Успех

# 5
  • Мнения: 108
Александров /който работи в инвитро центъра в АГ/ - има прием и в Майчин дом. Можеш да се поинтересуваш кога са приемните му часове!
Успех
Не съм чула д-р Александров да работи в Майчин дом. Да не заблуждавате нещо момичето? Аз знам, че работи освен в АГ-Варна и в клиника "Кисьови".

# 6
  • Мнения: 9 092
Пусни си питането в Проблемно забременяване, там ще получиш компетентни отговори и информация Hug

# 7
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Зинас, ние точно в Майчин дом  ходихме при Александров!
Има приемни часове - може да се обади на регистратура и да попита!

Общи условия

Активация на акаунт