Гадните навици на ...

  • 7 326
  • 125
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 961
Хайде, момичета да си кажем кои гадни навици ни вбесяват в половинките!
Моят  има навика да се събужда рано дори и в събота и неделя, започва да се върти и след малко става/демек да не ме събуди/
А аз вече съм будна.Много ме е яд, защото аз обичам да си поспивам   smile3507и като се събудя да го гушкам. Затова
ме е яд като стане рано, рано smile3516 Ама тва е положението... Weary

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Оф, не знам...
Може би като почне да се чеше по 5 мин. на едно място, след това на друго и така може и половин час  Crazy
дразни ме и че си чисти ушите по 4-5 пъти на ден!? #Crazy
Може после да се сетя и за друго.

# 2
  • Мнения: 534
Дразни ме че се разполага по цялото легло и не ми оставя нито място,нито завивка като се обърне на другата страна  smile3516

# 3
  • Мнения: 2 553
Ха ,това с ушите и моя го прави - кво им чисти толкова незнам  newsm78

Също много ме дразни, когато тръгваме за някъде и точно 3 мин преди това той ми казва "Влизам да се изкъпя набързо"  #Cussing out при положение, че предните 2 часа се е мотал пред компа например  ooooh!

И най-много ме дразни, когато изразходва сапуна или тоалетната хартия и излиза от банята, без да сложи нови  Mr. Green

# 4
  • Видин
  • Мнения: 961
Ох забравих, че ме дразни и това като започне да оглежда чашите и чиниите дали няма някое петънце smile3515
Направо откачам,  smile3511затова повечето пъти той мие съдовете за да не намира кусури.

# 5
и мен това много ме дразни ,че става много рано.не обича да лежи изобщо а аз обичам да си полежавам и някой да ме гушка но уви

# 6
  • Мнения: 170
Моето мъжле горкото е скарано с готвенето , а постоянно ми дава  ,,съвети" кое как да правя ,направо откачам   #Cussing out #Cussing out

# 7
  • Мнения: 1 975
Дразни ме, че пие мноооого бира, няма мярка просто - вместо вода Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Няма такива навици, от това се дразня най - много - няма с какво да ме подразни.

# 9
  • Мнения: 2 386
Дразни ме,че се успива УЙкенда и ни отива деня по дяволите..
Дразни ме,че си духа носа шумно и го чувам от банята по няколко пъти на ден.
Дразни ме,че не обича да пазарува....
Дразни ме,че никога не повишава тон,ама никога!Все аз викам,а той се прави на луд...
Дразни ме,че не ми пише в скайп като е на работа...Има време да ходи да пуши,а за мен-няма...


Млъквам,издразних се. Mr. Green

# 10
  • в Низината
  • Мнения: 705
Сетих се още нещо - дразня се също, когато съм повторила нещо поне 10 пъти и той е казал,че ще го свърши, а накрая се оказва, че не разбрал за какво съм говорила и твърди, че нищо не му казвала #Crazy Ама направо се вбесявам!

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Моето мъжле горкото е скарано с готвенето , а постоянно ми дава  ,,съвети" кое как да правя ,направо откачам   #Cussing out #Cussing out

Ха, ха. И моят също -застава до мен, наблюдава процеса и много вещо се обажда , когато не го питат : "A не трябваше ли да сложиш еди си какво ? " или " Няма ли да го направиш еди си как ? "
Направо му предлагам той да се заеме, тогава ме оставя на мира и отива на компютъра или пред телевизора. hahaha Иначе е много компетентен. Joy

# 12
  • Мнения: 15
Сетих се още нещо - дразня се също, когато съм повторила нещо поне 10 пъти и той е казал,че ще го свърши, а накрая се оказва, че не разбрал за какво съм говорила и твърди, че нищо не му казвала #Crazy Ама направо се вбесявам!
това също, ама как хъркааааааааа, няма спане братче! #2gunfire

# 13
  • в Низината
  • Мнения: 705
А-а-а и за хъркането забравих.
Например аз съм в хола и гледам тв и оттам чак го чувам как хърка и тичам да го сбутам, защото ще събуди детето. Тъкмо пак седна на дивана и отначало #CrazyИ вече след 3-то ставане ми изпушват бушоните.

# 14
  • Видин
  • Мнения: 961
А-а-а и за хъркането забравих.
Например аз съм в хола и гледам тв и оттам чак го чувам как хърка и тичам да го сбутам, защото ще събуди детето. Тъкмо пак седна на дивана и отначало #CrazyИ вече след 3-то ставане ми изпушват бушоните.

 newsm10  И на мен!

Общи условия

Активация на акаунт