как да премахнем упоритите трънчета в областта на носа?

  • 5 756
  • 7
  •   1
Отговори
моля даите някакъв акъл че в чудо се видях!!!Махам ги тея гадни черни точици,носът ми става червен като камба...и къв е смисъла като порите пак се запълват след около седмица

# 1
  • Мнения: 1 120
важно е да отвориш порите с пара.нанасяй маски(хумата е много добра за случая) и се старай да почистваш лицето сутрин и вечер.няма да изчезнат,но поне ще ги намалиш до известна степен
 Peace

# 2
  • Мнения: 208
Спри да ги стискаш всяка седмица защото само по-зле ще става. Няма премахванее - само редовно ексфолиране+дълбоко почистващи маски подобряват малко положението. Най-добре почистване с ултразвук или ако ще е стискане поне да 1 път в месеца при козметичка, която си разбира от работата.

# 3
  • Мнения: 9 865
И аз имам подобен проблем. Споделям личния си опит.
Поне веднъж седмично търкам упоритите гадове с хлебна сода - избелва и ексфолира (натюрлих)
Маска от кисело млекце изцедено на филийка хляб избелва трънчетата и не си личат.
Търкам си по 2-3 пъти в месеца лицето с по-груба материя (но не много силно) от това също се ексфолира добре и намаляват трънЬОвете Simple Smile
Правя си инхалация - в широк съд завира вода, слагам всякакви билки, люспи от стар лук, пак сода и каквото ми попадне. Стоиш на парата колкото можеш, след това порите се отварят и можеш със златна халка да "изтискаш" трънчетата.
След всичкото това се мажа с много хидратиращи кремове.
Купешки маски също ползвам, но по-рядко, но и те са добри.

# 4
  • Мнения: 2 677
Иди на козметик.  Wink

# 5
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Има си специални лентички за нос,които много добре чистят трънчетата и аз ползвам от време на време такива и не си играя с пари,маски и така PeaceМисля че бяха на Нивея

# 6
  • Мнения: 4 916
Има си специални лентички за нос,които много добре чистят трънчетата и аз ползвам от време на време такива и не си играя с пари,маски и така PeaceМисля че бяха на Нивея

Да, мисля че имаше такива на Нивеа, добра работа вършат  Peace

# 7
  • Мнения: 6 461
Има си специални лентички за нос,които много добре чистят трънчетата
Да.
Аз съм изплзвала на  NIVEA


Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 22:58 от Дими

Общи условия

Активация на акаунт