Познавате ли известни личности ?

  • 5 524
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Познавате ли известни личности и какво е мнението ви за тях?
Аз също ще се включа в темата малко по късно?

# 1
  • Мнения: 3 423
Да, познавам.
Нищо им няма.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да! Един много известин футболист е братовчед на майка ми.  smile3505

# 3
  • Мнения: 764
Да,познавам,първи братовчед ми е много известна личност!По-нормален и възпитан от много безизвестни! И самочувствието му не е голямо,въпреки,че има на какво отгоре! Sunglasses

# 4
  • Мнения: 674
То ясно че никой няма да се престраши да пише така че аз ще започна.
Деси Тенекеджиева и брат и доц.Тенекеджиев /не толкова известен разбира се/ са много симпатични и земни хора. Тенекеджиева е честен и открит човек и често си пати от добротата си особенно от мъже.
Иво Димов - образ и половина. Най добрия моден корифей при футболистите и най добрия футболист при модните корифеи. Също готин човек но самочувствийцето му идва доста в повече.
Фолк певицата Екстра Нина ами какво да ви кажа доста мъже смени и разори...
Кметът на Варна Кирил Йорданов страхотен човек добряк и голяма личност и благодарение на него Варна блесна отвсякъде.
Ивайла Бакалова доста невзрачна като ученичка и тинейджърка и с видимо приповдигнато самочувствие в МОМЕНТА.
Нели Рангелова беше гадже на един наш приятел бизнесмен и мога да кажа че е доста контактна и сладкодумна и както той обичаше да казва "истинска лъвица в леглото".

 

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Познавам някои политици - бивши и сегашни. Няма да коментирам, защото идват избори Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
За каква степен на познаване говорим все пак?
И колко хора трябва да те знаят, за да си известен?

# 7
  • Мнения: 990
Да познавам такива хора.Имам братовчед известен футболист и съученичка- попфолк певица  Crazy .А доскоро шеф ми беше един от бившите шефове на Канал 1 Grinning

# 8
да,познавам някои.някои от тях са със самочувствие до небесата без особено покритие,други пък са народни хора,забавляваме се заедно.

# 9
  • Мнения: 1 425
Да познавам доста. Кръсника ни е един от тях, писала съм го и в други теми - Георги Христов. Добър човек е, много забавен и голям купонджия. Познавам Нелко Коларов - невероятно талантлив музикант и композитор. Покрай работата ми в МСАТ познавам и много други, но сега не ми се изброяват.

# 10
  • Мнения: 7 723
Познавам доста известни личности, но няма да ги коментирам  Wink

# 11
  • Мнения: 17 546
М, да! Това за престижно ли минава!?  newsm78

# 12
  • Мнения: 4 473
М, да! Това за престижно ли минава!?  newsm78

Същото щях да напиша и попитам  Rolling Eyes Хора.

# 13
  • Мнения: 3 423
Ми престижно е,
фукаме си се тук,
кво знайш ти, нищо.
Фук, фук, фук...

# 14
  • Мнения: 7 723
М, да! Това за престижно ли минава!?  newsm78

Същото щях да напиша и попитам  Rolling Eyes Хора.

Интересно ми е колко от известните личности, които "познаваме" ни познават нас  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт