До мамите в Италия и Испания

  • 517
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 883
Здравейте мами  bouquet

Ако позволите, ще отправя една молба към вас bowuu Grinning

Чувала съм , че някои от марките детски колички/пр. Джейн, Пег Перего и т.н./ са на половин цена при вас  Blush и ето тук идва момента за молбата  Blush

Предстои ми да си купувам лятна количка и ми се иска да е добра и най-вече здрава Rolling Eyes
И се чудех, ако някоя от вас е с малко дете и ще си идвате за Великден в България Hug Дали може да ми купи количка от /там където сте/ и да я прекарат с детето в нея  през летището Praynig Защото така няма да се плаща като  багаж Wink

Та това ми е молбата Blush Зная, че е много нахалничко, но, моля не ме плюйте Mr. Green
Може пък и на някой от вас така да му е удобно Praynig

Благодаря предварително   newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 02:35 от ketito

# 1
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
става дума за jane ли?
тези са испанските, за другите нямам информация.
а кой ти каза, че са на половин цена? там колко струват?

кетито, майките, които си ходят в бг и са с малки деца
едва ли биха се ангажирали да ти пренесат количка,
защото те самите ще се нуждаят от тяхната.
може би някоя, която има вече големи деца...

# 2
  • София
  • Мнения: 2 883
Да зная, че е малка вероятноста, да се намери човек Rolling EyesНо дори и един да си идва в БГ и да е с дете и да реши, че ще му е удобно пррез летището с количка................. Grinning Ето на  това се надявам. Някой на който също ще му е удобно така Wink
Пробвам си късмета Laughing Може да ме огрее Laughing

Ами цените в България са- Примерно Джейн с трите коша 600 евро, демек 1200 лв #Crazy А в чужбина на половин цена newsm78 Нямам представа защо такава разлика Tired

# 3
  • Мнения: 811


Ами цените в България са- Примерно Джейн с трите коша 600 евро, демек 1200 лв #Crazy А в чужбина на половин цена newsm78 Нямам представа защо такава разлика Tired
Shocked   няма такова нещо...
По скъпи са.Информацията ти не е вярна.

Мислех си  newsm78..Толкова ли няма коли4ки в Бг,които да покриват изискванията ти,та ти идват такива идеи.

Общи условия

Активация на акаунт