За кихането

  • 2 087
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Моля обяснете ми каква
е идеята на кихането ?
Защо човек киха ?
Аз например съм болна и
днес сигурно съм кихнала
10 000 пъти, понякога
направо влизам в серии
от по 100  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 5 577
И аз кихам цял ден, защото бях тънко облечена. С гол кръст

# 2
  • Мнения: 2 353
  1. Отмъщава на бацилите със земетресение Party
  2. Заразява неприятни хора.
  3. Това е световен заговор на фирмите-производителки на носни кърпички.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Кихането е рефлекс, наблюдава се, като е раздразнена носната лигавица от нещо (прах, миризма) или като е възпалена от настинка. Чрез кихането се изкарват прашинките, съответно бацилите навън.

# 4
  • Мнения: 1 448
А мен ме интересува може ли да се киха с отворени очи  Laughing

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Не, нека някой се опита, ама не може.

Това ми напомня- учителят ни по биология питаше- Може ли да ходиш по голяма нужда, без да минеш и по малка заедно с това? И отговаряше после- Не. Simple Smile)

# 6
  • Мнения: 5 577
Може ли да ходиш по голяма нужда, без да минеш и по малка заедно с това? И отговаряше после- Не. Simple Smile)

 Sick Тоз Очител е бил малко странен

# 7
  • Мнения: 5 468
А мен ме интересува може ли да се киха с отворени очи  Laughing
hahaha hahaha

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
А мен ме интересува може ли да се киха с отворени очи  Laughing
Не - даже научно е доказано, че не може, но ако би било - то налягането току виж и накарало очото да изскочи, тъй че викай мерси, че не може все пак.

# 9
  • Мнения: 25 568
Е, как може такъв елементарен въпрос?
Ми те така вирусите правят секс! И се размножават, мда.  Thinking

# 10
  • Мнения: 747
Това ми напомня- учителят ни по биология питаше- Може ли да ходиш по голяма нужда, без да минеш и по малка заедно с това? И отговаряше после- Не. Simple Smile)
  hahahaJoy Joy
Не, не, ама да! Съвсем сериозно: има начин хем да кихнеш, ама наистина, хем никой да не чуе, хем вирусите да си направят секса, хем да не скандализират моралистите Joy
Начинът е: поставяш пръст в основата на носа и при кихане- притискаш. Лесно е. jullianna, пробвай, докато имаш кихавичен матрял Laughing

# 11
  • Мнения: 1 080
При кихане сърцето спира обаче за мноооого кратък миг.

# 12
  • Мнения: 747
Оппа, забравих нещо мнооого важно. Имало някаква статистика, според която- който можел да кихне последователно няколко пъти, бил способен на множествен оргазъм, мулти оргазъм, или как му се казва, ако коефициента ти на мултиоргазмичност е висок newsm78 Joy
Ако искате, пуснете анкета, да се тестваме hahaha

# 13
  • София
  • Мнения: 1 439
Ти ме уби, у нас мъж ми киха по 3 пъти последователно винаги, аз - само по веднъж., И кво сега, прецакана работа

# 14
  • Мнения: 1 992
Оппа, забравих нещо мнооого важно. Имало някаква статистика, според която- който можел да кихне последователно няколко пъти, бил способен на множествен оргазъм, мулти оргазъм, или как му се казва, ако коефициента ти на мултиоргазмичност е висок newsm78 Joy
Ако искате, пуснете анкета, да се тестваме hahaha

Ааа то и без анкета е ясно, че ССФ киха множествено и има последователни оргазми. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт