Той не ви иска - или?

  • 2 487
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Здравейте много се подтиснах Cry. Моя любим отеде тази вечер в братовчетка си да празнуват раждането на нейния внук. Но ми каза ,че и е казал че ще отиде сам, защото няма кой да гледа бебето. Аз отвърнах ,че майка ми ще гледа бебо, а той ми каза (зор да ходиш на гости). Много ми стана мъчно ,защо мъжете мислят само за себе си? Аз нямам ли право на малко разнонобразие! А можеби и защото там ще се сбъскам с бившата му съпруга и ще стане страшно. Незнам какво да си мисля! На последък съм талкова съмотна , а може и еднообразието да ме натиска вече. Имали ли сте периоди на несигурност и съмота.

# 1
  • Мнения: 805
А можеби и защото там ще се сбъскам с бившата му съпруга и ще стане страшно.
В какъв смисъл ще стане страшно ?

# 2
  • Мнения: 5 577
Оставям детето на майка си и излизам и аз, щом има такава опция.

# 3
  • Мнения: 121
Ще почнат скандали,заяждане там добър тон неможе да има.

# 4
  • Мнения: 3 423
Ще ти накриви корделката.
Бе, я, си пусни Славито, там
барем ще се посмееш. Пък
роднините няма да избягат.
Да, имаш право на разнообразие.
На много разнообразие. Ама що
чакаш да ти го осигури някой.
Да те заведе при братовчедка си.
Иди в мола, мръдни се до някоя
съседка, братовчедки нямаш ли.
Запиши се на танци. Или курс
по шев и кройка. Защо не и фитнес.
Или държеше да се сблъскаш с
бившата му съпруга. И после да
пуснеш още три теми. Не си го
причинявай. Бъди мъж.

# 5
  • Мнения: 121
Сигурно съм в дупка , след месец и малко имам чрд. Confused

# 6
  • Мнения: 5 577
Сигурно съм в дупка , след месец и малко имам чрд. Confused

И аз, не е от това.  Crazy

Просто въпрос на лична гледна точка, стегни се, намери начин да се забавляваш и разнообразяваш.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 419
Liska много добре ти е подредила опциите Peace  На мен ли ми се струва, или тайно ти се иска да видиш бившата му жена? Съвсем нормално е при това положение мъжът ти да не иска да отидеш - мъжете не обичат женските стрелички, знае човека че после цяла вечер ще се коментира на коя й е по-здрав лъка... Живейте по-просто бе хора! Излезте утре двамата и си прекарайте добре, без отрицателни емоции!

# 8
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Честно казано не го разбирам.
Виж, да бяхте просто гаджета, да, не сте длъжни винаги да сте заедно. Така поне мисля аз.
Но, когато вече сте сключили брак, а имате и дете, нещата стоят по малко по-различен начин.
Странно ми е поведението на мъжа ти, честно. Thinking

И един доброжелателен съвет-пише се самота  Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Е какво като ще е там бившата му жена?!?!? Тя е приета там, а ти не? Тя ли е по-важната или ти? Не знам тя каква се пада на братовчедката на мъжа ти, но не го разбирам това, честно! Аз бих побесняла, не казвам, че е правилно, но много обидно ми звучи!

# 10
  • Мнения: 121
Ние не сме скючили брак живеем на семейни начела, той неиска да се женим(можеби заради предишния си брак незнам).Ако не ми беше казал( зор да отидеш на гости ),нямаше да се затормозя толкова.  Мерси зе забележката (самотна) Embarassed

# 11
  • Мнения: 14 472
Е какво като ще е там бившата му жена?!?!? Тя е приета там, а ти не? Тя ли е по-важната или ти? Не знам тя каква се пада на братовчедката на мъжа ти, но не го разбирам това, честно! Аз бих побесняла, не казвам, че е правилно, но много обидно ми звучи!

и на мен така.
много съжалявам за това положение, мисля че лиска ти е дала хубав съвет. не му се натискай /звучи все едно сте гаджета, ама то и по време на брака малко така требе/ ами си намери занимания като има кой да ти гледа отвреме на време детето и ще видиш как ще поиска да сте все заедно.

# 12
  • Мнения: 805
Защо пък бившата да няма добри и цивилизовани отношения със сестрата?
Не бившата е приета там, а ти - не. Мъжът е решил така. Хората искат да празнуват. Предварително казваш, че ще стане страшно при срещата с бившата. Ами, няма да те вземе. И това не е егоизъм. Човекът уважава домакините и техните гости.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Защо пък бившата да няма добри и цивилизовани отношения със сестрата?
Не бившата е приета там, а ти - не. Мъжът е решил така. Хората искат да празнуват. Предварително казваш, че ще стане страшно при срещата с бившата. Ами, няма да те вземе. И това не е егоизъм. Човекът уважава домакините и техните гости.


Ако е наложително да не се събират бившата и настоящата, нормално е да не присъства бившата, независимо от отношенията и с домакините! Аз лично не бих отишла на гости накъде, където приятелят ми не е добре приет Naughty

# 14
  • София
  • Мнения: 1 419
Айде сега ситуация:  ами ако вие сте приятелки с братовчедката на мъжа си, но се разведете с благоверния, ще спрете ли да се виждате с братовчедката или благородно ще спрете контактите, за да може да ходи там Новата??? Едва ли . Бившата също е човек, при това явно наранен ( щом авторката признава, че ще стане страшно).

Общи условия

Активация на акаунт