има ли мами от ямбол и Сливен-съвет за раждане

  • 3 388
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Аг ми ме съветва да родя в държавна болница(независимо къде- Ямбол или Сливен).Аз си мислех за Ева и д-р КОстадинов. След мн. доволни има и някоии, които не са. Къде родихте вие и доволни ли сте.Има ли раждали в държавната болница в Сливен? Имахте ли уговорка с лекар. При ева ми харесва4е няма рушвети.

# 1
  • Мнения: 117
Аз родих в държавната болница в Сливен и съм много доволна. Но въпрос на предпочитание е все пак, моят гинеколог беше в държавната. Но честно казано когато всичко е наред, няма значение. Успех!!!  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Здравей!
Аз родих преди 40 дни в Окръжна в Сливен и съм страшно доволна!Условията са страхотни,отношението на персонала също!Бях в обикновена стая,но е толкова комфортно и чисто,че според мен изобщо няма нужда да се наема ВИП.Аз си направих уговорка с д-р Пашева,но по-скоро за лично успокоение.Отношението на лекарите и сестрите е добро независимо дали си платил или не.Препоръчвам ти болницата с две ръце!

# 3
  • Мнения: 466
На 8 ми февруари родих в Ева при доктор Дичева . Когато си здраво осигурен не плащаш нищо освен 3.50 лв на ден за стая. Препоръчам ти и болницата и д-р Дичева , лично аз бих роила само там и при нея . Тя ми направи секциото и съм извъредо доволна и от екипа и от нея и от условията в болицата .

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Родих в "Ева" при д-р Костадинов.Страшно съм доволна.
Съветвам те да отидеш да се запознаеш с обстановката и обслужването и  да прецениш сама  Peace

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Аз родих в АГ в гр.Ямбол.И съм много доволна.
Успех!!!

# 6
  • Мнения: 67
Здравейте,
аз съм поставена пред същата дилема. Засега обаче съм решила да раждам в Ева. Първия път родих в държавната болница и също не мога да се оплача, въпреки че тогава все още не бяха направили прословутия основен ремонт и беше доста мизерничко. Моето мнение е, че когато всичко върви нормално няма кой знае какво значение къде ще родиш, нито пък какво внимание ще ти обръщат. Аз родих лесно и общо взето бях доволна, че не ми досаждат с присъствието си. Laughing Много се моля и сега да е така.  Обаче преди раждането действа успокоително мисълта, че някой е обещал да се погрижи за теб. Така неизвестността намалява поне малко.

# 7
  • Мнения: 187
Аз родих в АГ Ямбол,много съм доволна! Има всичко за бебето, а това мисля,че е най-важно нали? Peace

# 8
  • Мнения: 141
Аз родих в Окръжна в Сливен.Преди ремонта.Не мога да се оплача.И аз се замислях за частна болница, но това което ме спря беше че ми казаха че в частните болници няма някои апаратури за бебетата и при по- особени случаи ги карат в Окръжна, ами това ме накара да се замисля ако тези минути на трънспортиране са фатални.Успешно раждане! Peace

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Аз съм от Сливен, но тъй като живея в Ст.Загора раждах тук. В стаята беше 1 мама от Ямбол, която разправяше, че там раждали само циганките, а всички други в Сливен. А познатите ми мами в Сливен почти всички са раждали в държавната и са доволни. И аз мисля, живот и здраве ако имаме друго дете, да си отида да родя в Сливен. В СЗ е отврат.

# 10
Ако си от Ямбол- добре е да родиш в  държавната болница. Ако си от Сливен- в държавната болница вСливен. Според мен частните клиники не са добро решение. В смисъл такъв, че ако всичко при теб протече нормално и както се казва  "би родила, както баба ти на нивата ", без усложнения - тогава няма значение  къде си- 4астна клиника или болница. Но ако настъпи някакво усложнение, ако имаш нужда от кръвопреливане и ли други подобни манипулации е важно да си в държавна болница, където имат кръвен център и могат да реагират бързо.
Единственото предимство на 4астните клиники е по-добрите битови условия, но аз мисля, 4е  в името на  живота и здравето  на мен и моето дете, бих преживяла няколко дни в не толкова добрите условия в държавните болници. Ако избереш да раждаш в Ямбол искрено ти препоръчвам д-р Веселин  Ангелов.

# 11
  • Мнения: 1 040
Можеш да зададеш въпроса си Тук - в Сливенската тема
Там ще получиш мнения за всички болници в Сливен  Peace

# 12
  • Мнения: 152
При уговорката ти с д-рката това включваше ли плащане за раждането или не. Имаше ли предвалителен преглед ?

# 13
  • Мнения: 152
Ти при кой лекар си се ориентирала за раждането? И аз мисля че вс. като е наред няка значение къде раждаш.

# 14
  • Мнения: 152
От Ямбол съм, живея тук от скоро. И аз мисля че важно е не само битовите условия, ано нали все пак лекаря дава насоката на раждането и това е важно. Затова мислех, че в Ева, когато имаш уговорка с лекар и той е ДОБЪР това е от значение за раждането?

Общи условия

Активация на акаунт