Мами в Германия и спеzиално zа Лиска номер 19

  • 12 523
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 636








КАРТАТА

наши снимки Потребител nemski Парола 777777

 Мами в Германия
 Мами в Германия 2
 Мами в Германия 3

 Мами в Германия 4
 Дас Фюнфте дойче тема
 Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА

 Дас Зийбте дойче Вайнахтстема
 Ахтунг- Ахтес Дойчес тема!
 Дяволски интересна – Нойнтес Дойчес Тема  

 10та Биографична тема на немските мами
 В Германия нашите мъничета скоро ще се радват на кокичета 11
 На  любимия в Германия сърцето си дарихме, но и за детска обич не спестихме (12)

 Ich liebe dich, Трифоне или Тринадесета фатална НЕМСКА тема
 Die Jecken sind los и в Германия се маскираме
  В Германия пихме по Карнавала до последен дъх, сега се жалваме с Въх!Въх![/url]

 Баба Марта идва на гости в Германия
 17 НЕМСКА, отчетна за Риенка. Какво сготви вампа днес ?
 Как да сготвим немски застраховател за вечеря- рецепта от Риен 18

Тук един апел към всички диви животни Naughty Остави мъ на миръ,не мъ коппиръй в други теми.Аz дето си искам там шъ пи6ъемъм време да гле´ъм кой к´во и ´де мъ копира или имитиръ. Като по (не търси тире,не zнам,че се слага тук) глупъвъ имам гре6ки,амъ народът мъ расбиръ Благодаръ предварително

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 16:52 от Чиколина

# 1
  • Мнения: 7 605
пу първа, браво 4иколинка   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 521
Цвай Sunglasses...да ми пасва на новия имидж.

# 3
  • Мнения: 3 423
Mehr drin als man glaubt,

айде, ние да сме третите.

# 4
  • Мнения: 3 521
Лис, вие не сте ли само една с три, бре? newsm78

# 5
  • Мнения: 1 610
тук съм и  аз с поздрав към мистик ..вече пратих един на лични, но и този е супер весел!
Честита годинка на малката Лени! Още сто  минимум.

п.с, Мая от желание да напише нещо хубаво ми изтръгна един клавиш  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 636
О,Мистик,аz zабравих zа рожденният ден.
                                                                   
                                            Честито на малката сладурана.
          Да расте жива,zдрава и Щастлива и само радости да ви носи!!!

Da ви се похваля,вече се поzнаваме с шоши лично.Бе6е ми днес на гости с малката сладурана и ада6ка при това  Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 18:20 от Чиколина

# 7
  • Мнения: 1 610
Чико, Браво на вас с Шошката!

Аз пък ви пускам малко спам лафче и една  главоблъсканица.
Чух, че ви закърнявали мозъците...

http://babichka.free.bg/
http://margaritta.dir.bg/2007/mart/06zada4ka.htm

# 8
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Mистик, Честит Рожден Ден на малката буболечка! Много усмивки и целувки от мен и много много да ви радва!!

# 9
  • Мнения: 1 242
Мистик, все така слънчева и лъчезарна да ти е дъщеричката! Да е здрава и щастлива!

Днес има и един много ценен за мен човек рожден ден. Да знаеш, вашата сладурана е родена под щастлива звезда  Grinning

Ей, Лисунке! Вече се изяждам от любопитство! Почвам от миризливите крака. Кажи ми, моля те, колко е малък светът?!
Дай ми насока! Покажи ми светлина!
Почвам да си мисля, че съм в някакъв огледален свят, в който ти може да се появиш във всеки един ъгъл на огледалото. Не ме оставай повече в неведение! Просвети ме!

Риен, диетата протича в обратна пропорционалност от очакваното: мъжът ми отслабва, аз качвам. Идвай, няма да те уморим от глад! Добре ще се охраним и опием!

Отивам да ритам навън топка и да си мисля, че това е земното кълбо.

# 10
  • Мнения: 3 423
Мамунке, ще те изненадам аз.
Чакай само да се появя.

Риен, това с бабичките вчера
ми го пуснаха на лични. Трябва
май да го препращам. Мързи ме.

# 11
  • Мнения: 1 242
http://babichka.free.bg/

 Mr. Green Същата история, но в по-омекотен вариант с "хинтерн" я разигравахме пред родителите ни в края на подготвителен клас, за да чуят, аджеба, колко добре го говорим езика. Mr. Green
Трябваше да бъде нагледно, че само така можеха да преценят колко добре сме научили немски Mr. Green

Ако оживея от напрежението, дето ми го причинява Лиска, ще ви пиша скоро пак Laughing

# 12
  • Мнения: 2 292
Мистик, и аз се включвам с поздрави и най-хубави пожелания за малкото потайниче  Wink да сте здрави и да сте много щастливи всички в къщи  Wink

# 13
  • Мнения: 2 292
шехи , споко , Лиска и мен ме е изтипосала в бисирите  Laughing чудя се аз 9о цял ден ми рипа гъзо ... а то, защото Лиска си прави гаргара  Joy Ама има право момичето. Това го признавам с ръка на сърцето . И ми е доста мъчно  Sad (не заради лискините писания, заради моите си)

# 14
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мацки, един много тъп въпрос имам: от известно време се опитвам да си направя зелева салата - такава с морковчета, обаче опитах вече всички видове коль дето има и все не стават. Да ми препоръчате някое, което е най-близко до бг зелето? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт