Regal...

  • 1 689
  • 20
  •   1
Отговори
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Какво ще кажете за козметиката на Регал.И от кои продукти сте доволни.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
Ами нищо, защото не съм я ползвала. Българската козметика не ми допада  Wink
А може и да греша като не съм пробвала българска козметика  newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 870
Да ви кажа аз какво ли не съм си копувала за да си премахна бръчките  покрай очите.Единствено Регал със ботокс фекта ми помогна.Аз ако знаех нямаше да  давам сумайти и пари за скъпа козметика  bouquet

# 3
  • Мнения: 9 063
На Регал съм ползвала пилинг маската и бях доволна.
Имам приятелка, която ползва почти всичките йм продукти - доволна е и тя Simple Smile

# 4
  • Мнения: 12 300
На Регал съм много доволна от антибактериалния измиващ гел за лице. Поне на мен ми се отразява чудесно, при положение, че съм с много проблемна кожа. Ето го http://www.rozata.com/index.php?main_page=product_info&cPath … eb2b59b0240ef8115
Сестра ми използва тяхна пилинг маска (от този тип, които са с отлепяне) и също ми я хвали. Ето я и нея: http://www.rozata.com/index.php?main_page=product_info&cPath … eb2b59b0240ef8115
Майка ми и леля ми съм виждала да използват преди време едни техни кремове в едни големи туби - не мога да се сетя дали бяха за лице, за ръце или и за двете имат варианти, но ги хвалеха доста тогава. Скоро не съм ги мяркала по магазините, та не знам дали ги има още в такъв вид.
Като цяло от познатите ми всички отзиви за марката са добри
А и нищо не пречи да си вземеш някои неща за проба? Не са скъпи поне, така че няма да те е яд, ако не ти допадне нещо. Колкото и да ти ги препоръчваме, всичко е индивидуално, така че пак си е въпрос на проба

# 5
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Благодаря за отговорите.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз от години вече ползвам скраба им за лице с костилките от кайсии. Естествено пробвала съм много други, но този най-много ми харесва, защото е едър.
Чувала съм много добри отзиви и за лосиона им за почистване на грим с магданоз, но не съм го ползвала лично.

# 7
  • Мнения: 4 770
тоника за мазна кожа, маската с каолин и кремовете за ръце

# 8
  • Мнения: 8 505
Ползвала съм гелове за измиване на лице.Харесаха ми.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
Ползвам антиоксидантния крем за лице и съм много доволна.  Peace
И антицелулитната им серия ползвах миналата година и имаха добър, да не кажа страхотен, ефект при мен, но трябва постоянство, а аз не съм постоянна в мазането ....  Tired

# 10
  • Мнения: 323
Почти всички техни продукти съм ползвала,и мога да дам само добри отзиви за тях. Peace
Мисля,че съотношението качество-цена е много приемливо в случая.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Ползвам антицелулитния гел, гела за измиване на лице и крема с ботокс. Доволна съм от тези продукти  Peace.

# 12
  • София
  • Мнения: 83
В момента използвам ексфолиращия гел за лице и 3-минутната маска. От гела съм много доволна, но маската не е нищо особено.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ползвала съм доста от продуктите им и нямам забележки.

# 14
  • Мнения: 158
Много съм доволна от маските на Регал... Peace

Общи условия

Активация на акаунт