ТОП 100 - Най-популярно име за момче е...

  • 168 795
  • 209
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Е, мами мили , хайде да видим, колко деца се казват като ва'що слънце, или пък слънчица Wink На моеото е КАЛОЯН  baby_neutral

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 15:09 от anche_mamche

# 1
  • Мнения: 1 101
Георги се казва моето слънчице  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 11 003
Напоследък много популярни станаха Мартин и Александър, гласувах за тях.

# 3
  • София
  • Мнения: 833
Хубава анкета Simple Smile
Нашето чудо се казва Александър!

# 4
  • Мнения: 295
Моят е ПАВЕЛ, няма го в анкетата.

# 5
  • Мнения: 350
Мартин се казва таткото, а Тома ще се казва синът му, живот и здраве

# 6
  • Мнения: 2 677
Някои хубави български имена липсват... Не видях Павел, Стоян, Теодор... за сметка на... Викенти, примерно. Нищо против името, но едва ли може да го гласим в Топ 50.
Не видях и Бранимир, както всъщност се казва синът ми.  Wink

# 7
  • Мнения: 4 447
Напоследък много популярни станаха Мартин и Александър, гласувах за тях.

Така се казват твоите дечица или просто даде гласа си за тези имена? Naughty Защото целта на това гласуване е да разберем реално как се казв baby_neutralат децата, а не по принцип на кого какво му харесва Simple Smile

# 8
  • Мнения: 270
Виктор е нашето сладурче. Laughing

# 9
  • Мнения: 4 447
Някои хубави български имена липсват... Не видях Павел, Стоян, Теодор...
Не видях и Бранимир, както всъщност се казва синът ми.  Wink

Мда, забраравила съм Павел и Стоян, но Теодор го има, да ти е усмихнато и здраво Бранимирчето! Добавих го! bouquet

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 14:08 от anche_mamche

# 10
  • Мнения: 11 003
Напоследък много популярни станаха Мартин и Александър, гласувах за тях.

Така се казват твоите дечица или просто даде гласа си за тези имена? Naughty Защото целта на това гласуване е да разберем реално как се казв baby_neutralат децата, а не по принцип на кого какво му харесва Simple Smile

Анче, не разбирам защо е това заяждане. Все още нямам родени деца и гласувах според мои наблюдения, но това не значи, че тези имена ми харесват. Установих, че в последните 2-3 години много момченца са кръстени така.

# 11
  • Мнения: 4 447
Моят е ПАВЕЛ, няма го в анкетата.
[/quote/]

Вече е там, можеш да гласуваш, но така като гледам нещата ще вземат да станат на топ 100?  newsm78 Rolling Eyes Laughing

# 12
  • Мнения: 4 447
Напоследък много популярни станаха Мартин и Александър, гласувах за тях.

Така се казват твоите дечица или просто даде гласа си за тези имена? Naughty Защото целта на това гласуване е да разберем реално как се казв baby_neutralат децата, а не по принцип на кого какво му харесва Simple Smile

Анче, не разбирам защо е това заяждане. Все още нямам родени деца и гласувах според мои наблюдения, но това не значи, че тези имена ми харесват. Установих, че в последните 2-3 години много момченца са кръстени така.

Нчма заяждане, просто почсних целта на анкетата, не се ядосвай  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 6 461
Гласувах Peace ама се чудя , защо максимум две опции. Thinking ......, а майките които имат 3 и повече деца.... newsm78

# 14
  • Мнения: 4 447
Гласувах Peace ама се чудя , защо максимум две опции. Thinking ......, а майките които имат 3 и повече деца.... newsm78

щЕ ГО СМЕНЯ ВЕДНАГА  Embarassed  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт