Мнения за 43 ОУ и 45 СОУ

  • 2 828
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
То се е видяло, че ще е едно от тези две училища, но тъй като нямам абсолютно никакви познати с първолачета и съответно няма от кого да получа мнение, се обръщам към вас.
Гергана ще е в 1-ви клас тази есен, а дилемата ми е страхотна.  Tired
Помагайте! Praynig

# 1
# 2
  • Мнения: 370
Моят син беше при г-жа Димитрова в 45-то. Тя сега ще води 1 клас. От нея съм много доволна - не дава много домашни, поощряваше го (той е стеснителен). За съжаление изискванията в прогимназията ми се струват занижени, но май така е навсякъде. Все пак той е отличник. На мен ми е малко далеко и сега съм се ориентирила към 14-то като квартално. (Ако министърът промени правилата  newsm78, и ние ще сме там, защото баткото все още учи там   Joy). Иначе сме решили да пробваме в 17 и 18. Още не сме решили
 

# 3
  • Мнения: 4 473
СуперТеди, Благодаря ти за отговора!  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 473
Вдигам темата, защото наистина ми е важно да получа повече отзиви Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 2 952
Моят избор беше 43, макар че чуденката беше между него и 14-то, вие явно сте малко по към К. Величков. Училището е спокойно, само с по две паралелки на випуск с по 22-25 деца. Директорът г-н Богачев държи доста строго юздите и често ми напомня за годините, когато ние учехме. В началото се е случвало да се поиздразвам, но после си дадох сметка, че това е по-добрия вариант от слободията. Голямата част от децата се познават и от извън училището, доста от родителите са учили там. С това си обяснявам липсата на анонимност там, която я има в по-големите квартали и училища.
Училището няма претенции да е елитно въпреки, че доста деца пътуват от посока Люлин. Изискванията не са особено високи, но се гледа целия клас да постига добро средно ниво.
Имам познати с деца в 45-то. Не са недоволни като цяло - нивото е напълно сравнимо с 43-то, макар че доколкото знам училището по-скоро се счита за силно. Лошото според мен там е, че са в едно сграда с Втора английска и са по много класове във випуск - предпоставките за бруталности са повече.
Ако мога да съм ти от полза с нещо друго - пиши и на ЛС.

# 6
  • България-София
  • Мнения: 573
Аз съм горд възпитаник на 43-то. Ама беше отдавна /преди 20 год./, Маринова беше до 3-ти клас, след това Чорбаджийска. Нямам представа какво е положението сега там.... Тогава имаше ред и дисциплина....

# 7
  • Мнения: 2 255
Аз съм горд възпитаник на 43-то. Ама беше отдавна /преди 20 год./, Маринова беше до 3-ти клас, след това Чорбаджийска. Нямам представа какво е положението сега там.... Тогава имаше ред и дисциплина....
Яяяя и аз съм горд възпитаник на 43-то отпреди 20-тина години  Joy Класна ми беше Чорбаджийска  Peace Определено тогава имаше ред и дисциплина  Naughty Надявам се, че и сега е така, тъй като Богачев не си поплюва  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт