Помагайте за готови рамки на фотошопа

  • 2 539
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Момичета виждам че има доста  разбиращи от вас от към Фотошоп а аз тепърва сега започвам и имам един въпрос
Как да си добавя готови рамки от тук http://photofile.ru/users/devilka/1403641/ към моя фотошоп и да си слагам снимки в тях
Или как да слагам снимки в тези рамки
Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете   bouquet

# 1
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
сваляш си рамката на компютъра - save след това си пускаш ФШ в действие и от него отваряш избраната рамка,отваряш и азбраната от теб снимка която искаш да рамкираш, копираш и пействаш в нов слой който трябва да е под този на рамката ако трябва и трансформираш снимката - тоест намалява уголемява и прочие ... след това с маджик тула/понеже повечето фонове са бели и ще ти е най-лесно/ селектираш белия фон от рамката даваш делейт и готова ... сейваш си вече снимката която е рамкирана и воала снимка в рамка ... най-масовия формат за снимки е .jpeg
ако имаш въпроси ил и не съм била многа ясна питай успех   bouquet

# 2
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
едно доуточнение като сваляш рамката от сайта / за да е с добра резолюция / тако както ги виждаш рамките от долу под всяка има цифри,пример 

розыск
1205x1795 jpg
натискаш върху тяях и ти излиза в голям формат,който после ще става за печат/вадене въвв фото/ и от там ги запазваш на компютъра

# 3
  • Мнения: 1 186
Благодаря ти много за бързия отговор но ако ти кажа че почти нищо не схванах,ще ми се смееш ли  Embarassed
По добре ми го напиши направо с  последователността във фотошопа-стъпка по стъпка
Благодарности   bouquet

# 4
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ще напиша но малко по-късно че след малко ще се писпиваме ... за свалянето на рамката от сайта разбра ли ме

# 5
  • Мнения: 1 186
Аз за свалянето разбрах ама за най важното нищо не чаткам  Embarassed
Има майки които си свалят рамките направо в фотошопа а не на отделна папка в компютъра и така мисля 4е е по добре но ще 4акам да ми обясниш  Hug

# 6
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
основното във ФШ е че се работи в layer - слоеве което позволява,както в твоя случай да сложиш една снимка под друга ... след като си свалила рамката и отваряш ФШ
1. file>open от там отваряш снимката която искаш да сложиш в рамката,както и самата рамка
за по-кратко и ясно ще обознача С-снимка и Р-рамка
2.взимаш от главното меню прилича на вълшебно пръчица magik wand tool и даваш ляв клик с мишката на бялото поле където трябва да седи С на самата Р,бялото се маркира и му даваш dell бялото е изтрито и на негово място се пейства С която искаш
3.сега има отворени двете С и Р и трябва едната да я прехвърлиш при другата/да са в един документ/ за да можеш да работиш ... това става по много начини но ето един
4.seiect>all>copy С е маркирана и я paste при Р... ако се налагя я трансформираш-завърташ,намаляваш,уголемявяш и т.н. от edit>free transform
5.сега и двете С и Р са заедно,ако С е над рамката я местиш отдолу става от краткато меню layers което стои отдясно във ФШ ако не е отворено го отворяш от windows>layers
6.сега С трябва да е под Р правиш довършителни намествания както ти харесва и е готово ... сейваш
нещо не можах да схвана "Има майки които си свалят рамките направо в фотошопа"  Thinking

# 7
  • Мнения: 1 186
Благодаря ти много  Hug...ставаше въпрос че някои майки са си сейфали рамките направо във самия ФШ ани ги взимат от компютъра си но както и да е...сега ще се пробвам и ще пиша как съм се справила   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт