Хелен Дорон

  • 25 464
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 891
Здравейте, мами. Тъй като се очертава да живеем в глобалното село Земя, съм се замислила за езиковата подготовка на малкия. Днес, както си пътувах сутринта, видях реклама за езиков курс по английски, по системата на Хелен Дорон. Намерих им сайта и информация, как протича обучението и тежко съм се замислила, дали да не го пробваме. Ако някой знае нещо, моля да сподели.

# 1
  • Мнения: 146
Здравейте, мисля че аз знам най-много за тези курсове в София, защото съм една от водещите. Курсовете са на 7 нива. Първото е за бебенца (Baby's Best Start) от 3 месеца до 20 месеца, второто - English for Infants- e за дечица до 4 години и т.н.

Това е единствената възможност за системно ранноезиково обучение на дечицата ни, като изключим частните детски градини.

Уроците се провеждат в детски клуб Двете Феи в Лозенец, ул. Страцин 4. Който иска да дойде на показен урок нека ми пише на лични.

# 2
  • Мнения: 784
Само в София ли ги има тези курсове?

# 3
  • Мнения: 146
За момента има курсове само в София за съжаление, но живот и здраве от септември ще предложим и на децата от други градове обучение.
Еделвайс, Вас кой град Ви интересува?

# 4
  • Мнения: 1 404
Мен ме интерсува Велико Търново,много се надявам да ви е в списъка.

# 5
  • Мнения: 4 406
мен ме интересува Русе!

# 6
  • Мнения: 4 414
а има ли други езици, освен английски?

# 7
  • Мнения: 195
Дъщеря ми посещава тези уроци и искам да ви уверя, че просто нямат алтернатива. Езикът се усвоява в контекст и в игрови ситуации и абсолютно веднага детето може и иска да използва наученото.
 Няма нищо общо с папагалското наизустяване на думи ( с лошо призношение), което се практикува по детски градини и школи.
За сравнение също мога да кажа, че голямата ми дъщеря беше 3 години в частна градина, с всекидневни  newsm78  занимания по английски и макар да знаеше стотици думи, песни и стихчета, не разбираше и не говореше езика дори и наполовина  на малката (ходи от 6 месеца в Хелен Дорон).

# 8
  • Мнения: 2 722
Мен ме интересува има ли изискване за определо речников запас на български преди детето да започне да учи английски.

# 9
  • Мнения: 292
Здравейте Simple Smile,
мен ме интересува заплащането. Щерка ми е на 3г, и 10 месеца.
лек ден

# 10
  • Мнения: 4 053
Здравейте Simple Smile,
мен ме интересува заплащането.


взе ми го от клавиатурата   Sunglasses

# 11
  • Мнения: 66
Нека и за да се включа в темата.Имам 2 дечица - на 7г. и на 3,5г., които от миналата година посещават въпросния курс по английски.Мога да кажа, че съм доволна, защото на децата им е забавно, а същевременно са научили доста, като за деца, които досега не са учили чужд език!

# 12
  • Мнения: 784
За Бургас ми беше питането .............
Тук ще има интерес - бъдете сигурни, има май само една частна детска градина, а и там какво ли се учи ..........

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 580
       Да попитам и за Пловдив? Дали ще има скоро и при нас?

# 14
  • Мнения: 2 401
Здравейте, мисля че аз знам най-много за тези курсове в София, защото съм една от водещите. Курсовете са на 7 нива. Първото е за бебенца (Baby's Best Start) от 3 месеца до 20 месеца, второто - English for Infants- e за дечица до 4 години и т.н.
Божееееее, какво ли няма да измислят вече, за да удовлетворят болните родителски амбиции.....

Общи условия

Активация на акаунт