някой наскоро взел книжка да сподели

  • 839
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 339
Труден ли е изпитът. Инструктурът ми още не е дал материали за учене. Чета закона и листовките от  http://kat.bgpal.com/. Чудя се дали има разминаване със закона да търся ли в книжарниците или и това ще ми свърши работа? предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 6 991
Не знам за закона в тоя сайт, не съм го чела. По принцип мисля, че от 1.10.2006 имаше изменения май, които може би не са актуализирани. Някой със сигурност да го каже.
Листовки от интернет НЕ ползвай. Имат грешки.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 339
И аз открих такива благодаря ти. Реших,че нещо и аз бъркам ама ето,че не било така

# 3
  • Мнения: 92
В НИКАЪВ СЛУЧАЙ НЕ ИЗПОЛЗВАЙ ЛИСТОВКИТЕ В ИНТЕРНЕТ.В ТЯХ ИМА МНОГО ГРЕШКИ И НЯМАТ НИЩО ОБЩО С ТЕЗИ,КОИТО СА НА ХАРТИЯ.ПРОВЕРИ В КНИЖАРНИЦИТЕ,АЗ ПОЛЗВАХ ЕДНИ ЛИСТОВКИ КЪМ КОИТО ОСВЕН ВЕРНИЯ ОТГОВОР ИМАШЕ И КОМЕНТАР,ЗАЩО Е ТОЧНО ТАКА.МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ ТЯХ,МОЖЕШ ДА СЕ ССПРАВИШ С ИЗПИТА ДОРИ И БЕЗ ДА ЧЕТЕШ ПРАВИЛНИКА!!!

# 4
За листовките от интернет и аз не съм за.Правилника го продават по книжарниците и е една малка симпатична книжка.Листовките ми ги даде на мен самият инструктор и каквото бях решавала ми се падна и на изпита-нямаше въпрос, който да не съм срещала.Иначе не се шашкай за изпита-колкото по-спокойна и уверена си-толкова по-добре.Успех Peace

# 5
  • Мнения: 50
Здравей, eva23!На мен листовките ми ги даде инструкторът, а също и закона!Но като го отворих - много сухарско и затормозяващо ми се видя, та затова си купих "УЧЕБНО ПОМАГАЛО за придобиване на правоспособност за управление на МПС" на Чавдар Борисов.(Малко е скъпичко - 10 лв.На издателство ТРУД е - www.trud.cc)Останах много доволна от това помагало!Аз исках да схвана логически правилата за движение по пътищата, затова реших да чета преди да почна листовките.В помагалото правилата са разделени на теми, в смисъл: ЗНАЦИ, УЧАСТНИЦИ, РЕГУЛИРАНЕ, МАНЕВРИ.....и т.н.много добре систематизирано и разбираемо.Накрая по всичките теми има тестове (с отговори накрая) и няколко листовки.След като изчетох всичко и реших тестовете; ЛИСТОВКИТЕ бяха за затвърдяване, а на тези листовки, на които имах повече от 3 грешки, ги реших повторно.(Искам да ти кажа, чи имах възможнаст да ходя и на теорията, която организират от КАТ.Също много добре ни разясняваха правилата - много ми помогна и това.)Аз лично така постъпих, ако имаш време да четеш повече, няма да ти е излишно!Ти решавай, но както са ти казали и другите - листовки от ИНТЕРНЕТ  - НЕ!!!!Имат ГРЕШКИ!Много хора се справят само с листовките! Желая ти успих и на двата изпита!!!И да се похвалиш скоро!   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 339
Много благодаря!   bouquet Най-накрая ми даде листовките и правилника. Сега остава само да се преборя с тях и дано си взема изпитите от първия път  Praynig

# 7
# 8
  • Мнения: 121
Листовки от интернет НЕ! Аз решавах от тях и веднага разбрах ,че са грешни и то  благодарение на това ,че бях прочела правилника за движение по пътя. Вземи си листовките от инструктора или си ги купи. Правилника  си го купих от книжарница, а листовките ми ги даде приятелка каято ги имаше.Няма страшно от изпита само бъди спокоина и всичко ще е наред. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 339
Много благодаря на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт