Мами, пазарувате ли онлайн?

  • 1 866
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Здравейте мами,

аз честичко си ровя из интернет магазините не само за бебчо и мен, но и за книги и какво ли не.
Купувала съм си доста неща, за момента не съм съжалявала.

Въпросът ми е-пазарувате ли онлайн и какво мислите за +овете и -нусите на този тип покупки?
Аз съм от Пловдив и имам доста избор в реалните магазини, но съм се чудела дали за майките от по-малки населени места е по-лесно да пазаруват онлайн.

# 1
  • Мнения: 3 457
да аз редовно пазарувам-това е начина да имам нещо ,което го няма в моя град Peace

# 2
  • Мнения: 400
Да, май и аз затова най вече го правя.
Освен това и ми е много удобно да се разглеждам и сравнявам:)

# 3
  • Мнения: 246
Да, май и аз затова най вече го правя.
Освен това и ми е много удобно да разглеждам и сравнявам:)


 Peace

# 4
  • Мнения: 1 640
Аз още не съм пазарувала,не смея,но утре вече ще си поръчам набелязаните книги.Възможно ли е да пратя пощ.запис с нужната сума,а да не получа книгите си?Все пак в България сме-случват се всякакви куриози, измами!
  Успокойте ме,де!
 

# 5
  • София
  • Мнения: 4 128
Възможно ли е да пратя пощ.запис с нужната сума,а да не получа книгите си?Все пак в България сме-случват се всякакви куриози, измами!
  Успокойте ме,де!
 


Възможно е, но най-вероятно няма да се случи. Особено от онлайн магазин, а не човек.
Нали ако не изпълни твоята поръчка ще загуби бъдещи клиенти.
Преди да поръчаш потърси мнения на други хора за същия магазин и ако са положително поръчвай смело.

Аз винаги съм харесвала този вид пазаруване. Не обичам да обикалям по магазините. А в интернет е лесно. Само, че така се купуват поне 2 пъти повече неща от това, което бих купила наживо.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Само веднъж съм пазарувала и останах доволна, но иначе предпочитам да обикалям по магазините и съм на принципа око да види ръка да пипне  Peace

# 7
  • Мнения: 663
Почти изцяло само онлайн пазарувам от както съм в майчински, просто с детето ми е невъзможно да обикалям.

# 8
  • Мнения: 3 457
повече доверие на он-лайн търговията Peace

# 9
  • Мнения: 4 451
И аз пазарувам. До сега съм пазарувала няколко пъти от DaNet  и съм много доволна. Поръчката пристига много бързо и винаги са оправдавали очакванията ми. И един път от сайта на simonovi.bg, също останах приятно изненадана. Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 6 774
Често пазарувам книги он-лайн  bowuu Други стоки засега не съм купувала,незнам...нещо съм скептично настроена..както казва kimba77- око да види,ръка да пипне  Rolling Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 276
Аз още не съм пазарувала,не смея,но утре вече ще си поръчам набелязаните книги.Възможно ли е да пратя пощ.запис с нужната сума,а да не получа книгите си?Все пак в България сме-случват се всякакви куриози, измами!
  Успокойте ме,де!
 

В www.bgbook.dir.bg доставката е с наложен платеж /може и при другите книжарници да е така, не зная/. И не се налага да превеждаш пари предварително. Освен това доставката е само 0.65 лв. /поръчвала съм много пъти от тях/
СПОКОЙНО И УСПЕХ ДА НАМЕРИШ ТОВА, КОЕТО ИСКАШ! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 664
Пазарувам най-редовно, но си сменям приоритетите, преди ми беше забавно да си поръчвам дрехи, сега предпочитам да обикалям бутиците, а онлайн пазарувам дрешки за детето, нормална козметика и от биосайтовете козметика и хранителни добавки...Книги и техника не съм пазарувала онлайн.
От бг интернет магазините съм ползвала само фемилибг, нямам забележки.

# 13
  • Мнения: 371
Не! Защото не мога да купя нещо, което не съм го видяла на живо с очите си и пипнала с ръцете си. Виж за неща, които вече съм виждала в обикновените магазини, бих поръчала по Нета, но досега не съм го правила.

# 14
  • София
  • Мнения: 797
Предимно книги пазарувам онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт