Азатрил

  • 28 043
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Някой пил ли е Азатрил този вид антибиотици който продължават своето действие и след спирането на приема им ? От 3 дена го пием и продължаваме да вдигаме Т от рода на37,2-37,8 та въпроса ми е кога трябва да спре Т ?Говорих с УНГ който ми каза , че антибиотика бил много хубав и нямало смисъл още да му я водя за втори преглед , но въпроса е кога трябва да спре Т ?

# 1
  • varna
  • Мнения: 1 012
ами аз знам че е нормално да има всеоще т-на 4 или 5 ден чак е възможно също да спре-поне на една приятелка детето толкова го държа т с антибиотик.за азатрила едни казват че е добър антибиотик,други че се взема на края вече след друг аб-в смисъл че не е силен Confused

# 2
  • Мнения: 2 082
от какво сте болни-да не е вирус и затова да не действа АБ

# 3
  • Мнения: 37
Здравейте да не детето ми а аз съм го пила 10 дни като се има предвид че бях с пневмония на 5тия ден бях вече много добре тоес без Т.Наистина казват че е добър аб но нали знаете добрите аб са тези които са правилно  назначени.Дано ви помогне! Simple SmileБързо оздравяване!

# 4
  • Мнения: 132
Ние от днес сме на Азатрил, но го повръщаме. И то той е 20мл дозата ни е 4мл. Кото го повърнем два пъти и той ще свърши.
Кажете хитрини за пиене на АБ. Аз го опитак, но е много горчив - мирише хубаво , но остава много силно горчив вкус още при преглъщането.

# 5
  • Мнения: 132
Гладна Юзърка, нашите деца са с точно една седмица разлика. Laughing
А май сме болни от едно и също и са ни дали еднакви лекарства. Как пиете го АБ.

# 6
  • Мнения: 5 539
Дъщеря ми го пи 8 дни за тежък бронхит, по веднъж дневно, и ефектът наистина настъпи около 3-4 ден, доколкото помня. Предписа й го доктор със специалност Белодробни болести и аз лично му вярвам Peace

# 7
  • varna
  • Мнения: 1 012
знам само че като пиете АБ нетрябва се яде грейфрут-неутрализира действието на АБ

# 8
  • Мнения: 1 116
Прием от 3-4 дена е достатъчен, защото остатъчния ефект е още толкова. Вижте утре как ще сте и ако не се пооравите отивайте пак при лекаря.

# 9
  • Мнения: 3 506
Ако става въпрос за ушна инфекция, определено бих завела детето отново на доктор. Може да е супер антибиотик, с ушите нещата са по-сложни, тъй че не му мисли много, ами отивайте на преглед. Ако не смееш да пробваш без антибиотик, поне да го сменят, щом не действа...

# 10
  • Мнения: 2 657
На нас ни го исписаха в понеделник за диагноза бронхит.Приемаме го един път фневно по 5мл,дефакто утре ни е последната доза,но сме и на преглед,та ще видим,какво ще ни кажат.
За мен детето е видимо по добре,буен,игрив и живнал,но дишането му е още едно такова хъркащо ooooh!

# 11
  • Мнения: 1 116
Ако става въпрос за ушна инфекция, определено бих завела детето отново на доктор...
И той определено би изписал Клацид или Азатрил Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 506
Първото вече го е изписал и май-май не е подействало, а? Пишем си да се намираме на приказка или? Ако е така, благодаря, че ме осветли за най-новите модни тенденции при изписването на антибиотици  Simple Smile

# 13
# 14
  • Мнения: 3 146
Ако продлжава да вдига температура и утре, заведете го, без да я питате. Синът ми така го влачи 24 дни с 3 антибиотика. Лекарката каза, че поддържането или вдигането повторно на температура, означава възпалителен процес.

Общи условия

Активация на акаунт