Искам да забременея по-бързо

  • 49 283
  • 48
  •   1
Отговори
molq vi pomignete s moq priqtel mnogo iskame da si imame dete.Ve4e ot 2 sedmici se ma4em no ne se polu4ava ot4aqna sam kajete mi moga li da napravq ne6to za da uspeq da zabremeneq po barzo



Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 22:05 от Зелена мамба

# 1
  • Мнения: 1 453
molq vi pomignete s moq priqtel mnogo iskame da si imame dete.Ve4e ot 2 sedmici se ma4em no ne se polu4ava ot4aqna sam kajete mi moga li da napravq ne6to za da uspeq da zabremeneq po barzo

 newsm78

# 2
  • Мнения: 2 751
molq vi pomignete s moq priqtel mnogo iskame da si imame dete.Ve4e ot 2 sedmici se ma4em no ne se polu4ava ot4aqna sam kajete mi moga li da napravq ne6to za da uspeq da zabremeneq po barzo
Как така от 2 седмици?  Shocked Sick Да не би да имаш предвид 2 месеца? newsm78
Значи, щом ще правите бебе, не е лошо да имате малко по-обогатена култура на тея теми.
Като например, че бебе се прави по време на овулация....че овулацията е един път в месеца и продължава 2 дни. И разни такива неща...  newsm78
Влез в www.zachatie.org - мисля, че ще ти е  от полза  Peace

# 3
  • Мнения: 1 098
Може би си се объркала и имаш в предвид 2 месеца. Разбирам желанието ви да стане бързо, но два месеца не е дълъг период. Успех Peace

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
То голямо мъчене бе, миличка, цели две седмици  Whistling Ами ние които се мъчим от година, а някой и от повече какво да кажем тогава. Бебетата не стават по поръчка, така че те съветвам да се въоръжиш с търпение, да следиш овулацията си и  т.н.

# 5
  • Мнения: 1 243
Е 2 седмици е малко време то ако ставаше тъка лесно всички до сега да са бременни,следи си овулацията за тая работа има тестове за овулация и лекари,Пожелавам ти скоро да видиш желаните 2 чертички въоражи се с търпение,търпение му е майката и много кекс без секс не става  Grinning

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Това за двете седмици грешка ли е newsm78 Какво значи отчаяна за две седмици опити? Та ти дори нямаш закъснение при две седмици опити, ако и да предположим, че сте започнали опитите около овулация...
Виж, с най-добри чувства ти казвам, прочети закованите теми и тези от библиотеката! Две седмици, та дори и два месеца са нищо. Пази си нервите, защото при такава реакция след две седмици, не ми се мисли как би реагирала след два-три месеца, които също ще са твърде малко време за подобни емоции. Ако искаш, започни да мериш БТ, да засичаш овулация. Желая ви успех!

# 7
  • Мнения: 701
Две седмици... Shocked newsm78...надявам се си сгрешила.Искам да ти кажа,че ние чакахме и правихме близо две години,а повечето от момичетата тук или са от същото време или от горе-долу толкова.Две седмици - странно е да си се притеснила за толкова малко време.
Все пак бебетата не стават с магическа пръчица-и за тях се иска време и старание!

# 8
  • Мнения: 364
 newsm78
Ооооохххххххххххх! Търпение и пак търпение! И прочети малко, ще си увеличиш шансовете за забременяване. Отиди на контролен преглед, ако още не си го направила.
Всичко е Божа работа, само по-спокойно, все пак 2 седмици или 2 месеца са много кратко време!

Успех! Peace

# 9
  • Мнения: 686
Не искам да те обидя lacuna20.Но в училище не си ли учила анатомия. За това ,че женската полова система на месец произвежда една яйцеклетка и че тази яйцеклетка е годна за оплождане в точноопределени(2-3) дни от цикъла(наречени оволация),ако тогава яйцеклетката не бъде оплодена тя се спуква и излиза от тялото(менструация).Успокой се малко да създадеш живот не е каприз,че да искаш да стане колкото се може по бързо.Вземи иди на доктор прегледай се дали си напълно здрава, започни да пиеш фолиева киселина,погрижи се за себе си,успокой се........а и не спирай да правиш sex  и бебчето ще реши кога да дойде.Пожелавам ти успех  bouquet baby_neutral

# 10
исках да кажа 2 месеца.Аз се притеснявам малко защото досега сам се пазила много а сега като го искам се чудя данеби да има някакъв проблем!!!

# 11
  • Мнения: 862
Мила, два месеца са нищо, не се отчайвай така. Ти знаеш ли нещо повече за овулацията? От там ще започна. Виж, отвори библиотеката или пусни в търсачката и намери нещо повече за нея. После ако имаш въпроси ги задай.
Успех

# 12
  • Мнения: 4 700
Ами първо отиди на лекар да ти пуснат една цитонамаzка. После си купи няколко теста zа овулация или си мери температурата и правете секс по време на овулацията. И след като направите вси4ко това и е минала една година и ти не zабременява6 тогава може пак да отиде6 на лекар и да си пуснете съответните иzследвания. Не ми се сърди, но е сме6но след два месеца да се притеснява6. Не zабравяи 4е някои моми4ета от форума пробват не от два, а от 12 месеца. Успех и дано скоро се похвали6   bouquet

# 13
niakoi se buzika ne se vruzvaite na glupostite im

# 14
Pyrvo pravi naj zashemetiavashtia sex kojto si pravila niakoga .NE MISLI ZA BEBETA.Naslajdavaj se !!!!!!
Vtoro ako mojesh da si pozvolish masaj pone dva pyti v sedmicata ,pravi si ako li ne  prijateliat ti da ti pravi.
Obi4aj te  se kolko iskate no nakraja zavyrshvajte s Missionary Position.
Sled snoshenie stoj legnala  s kraka nagore opreni v stenata mejdu 15-20 min - tova e srednoto vreme za predvijvane na spermatozoidite do obuliralata  jaicekletka.Ne byrzaj da hodish v baniata da se miesh.
Ako si kato men i imash nujda da urinirash hodi vzemi merki predi lubovnite igrichki Grinning
Ako i tova ne pomogne  - Nakaraj prijatela ti da vzema Zn+ mineral za povishiavane aktivnostta na spermatozoidite .Ima edna bilka kojto podsilva ovulaciata pri jenata ,opitah se da nameria kak e na bylgarskii no ne uspiah .Shte ti napisha imeto  moje niakoj da znae kakvo e . Bilkata e Chestnuts(tova e kesten plod) no neznam kakyv tip kesten e .
Pojelavam ti skoro da ni pishesh 4e si za4enala.
Mnogo kysmet 

Общи условия

Активация на акаунт