Странно усещане

  • 1 607
  • 19
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 24
Здравейте, маменца. Отдавна съм регистрирана, но толкова много инфо има тук, че не ми се е налагало да питам за нещо. Бременна съм в седми месец и днес ми се появи странно усещане ниско долу. Не е болка, по скоро пробождане в пикочния мехур. Не е от бебчо. Усещам го, когато се движа. Много е неприятно. Незнам на какво се дължи, дори не мога съвсем точно да предам усещането. Ако на някоя от вас и се е случвало, нека сподели.
Благодаря ви и ...здравейте Hug

# 1
  • Мнения: 10 982
Защо да не е от бебче? Ако ти притиска пикочния мехур и др. органи, нормално е да те наболява. Възможно е и да е от разтягането на матката. Аз съм имала и от двата вида болки, още от 6 месец. За да си спокойна, се консултирай и с лекаря ти!

# 2
  • Мнения: 4 784
И аз по това време почувствах такава болка. Много неприятно ми беше и на маменти доста силна. От притискането на пикочния мехур мисля че е.

# 3
  • Мнения: 2 677
От бебчо е, от бебчо е.  smile3521
Понякога усещането ми е било доста силно и неприятно, а имаше период, в който мислех, че ще се напишкам на улицата.  Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 1 424
От бебчо е, от бебчо е.  smile3521
Понякога усещането ми е било доста силно и неприятно, а имаше период, в който мислех, че ще се напишкам на улицата.  Embarassed
абсолютно! ния беше разположена напречно и до края ми смачка нещастния пикочен мехур Sad

# 5
  • Мнения: 475
Честито усещане!Бъди сигурна,че това е твойто бебче newsm32

# 6
  • Варна
  • Мнения: 773
и аз имах такива пробождания нормално е не се притеснявай Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз мисля,че е от бебчо.Моят така се натискаше надолу още от 7-ия месец,че ми се случвало да не мога да ходя,да не говорим за страха от изпускане по малка нужда! Joy

# 8
  • Мнения: 3 499
Присъединявам се към мислещите, че е от бебето. Peace

# 9
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732

От петия месец съм така...

Така бях и от петия месец на първата си берменност до деня на раждането.

# 10
  • Мнения: 6 164
Нямаш контракции, нали?

# 11
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Пробвай да легнеш на една страна за да изместиш тежестта на бебето от пик. мехур - ако болката изчезне или намалее, значи бебето го притиска. А олеква ли ти след като ходиш до тоалетната? Ако да - същият извод. Но за по-сигурно питай и лекаря си.



# 12
  • Мнения: 116
А може да имаш и инфекция !!!
Иди на лекар !!!

# 13
  • Мнения: 10 982
Пробвай да легнеш на една страна за да изместиш тежестта на бебето от пик. мехур - ако болката изчезне или намалее, значи бебето го притиска. А олеква ли ти след като ходиш до тоалетната? Ако да - същият извод.

Тази вечер ми се случи нещо, което доказва написаното от TarikMom. Усещах тъпа болка в пикочния мехур и легнах на една страна, но тогава напрежението се премести в областта под гърдите, усещах го като парене. Щом отидох до WC, всичко мина Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 24
Благодаря ви! Мммм-м да, от бебчо ще Thinking. Симптомите съвпадат:) Ама нали ми е от вчера и затова...да, олеква ми, когато ходя по малка нужда..и да, направо си мисля, че ще се напишкам както си ходя. Благодаря ви, много Peace

Общи условия

Активация на акаунт