Какви са ви впечатленията от антицелулитни терапии с IR-лъчи?

  • 722
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 897
Ако някой е ходил конкретно на такива терапии с инфра-червени лъчи, моля да сподели резултата. Предлагат ми 12 процедури на цена 360лв. с отстъпка или цената на една процедура, която продължава около час е 37лв. Чудя се дали ще има резултат. Целулитът ми е първа към втора степен, не се забелязва особено, но искам да го изчиста от раничко.  Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 897
Хайде момичета... никой ли няма впечатления от този апарат против целулит? Sad

# 2
  • Мнения: 341
Аз ходих на такъв тип процедури,две години преди бременоста.Моите бяха комбинирани с масажи,целутрон ,инфрачервени лъчи,пилинг на цялото тяло и термо сауна след масажа.Ефекта беше невероятен всички тези неща бяха включени в 15 дена.Не помня колко точно ми струваха горе  долу колкото твоите.От момичетата в студиото знам че лъчите са за бързо изгаране на мазнините,аз мисля че наистина има ефект,но сега просто нямям време да ходя.Но за мен това е начина за бързо и трайно отслабване.

# 3
  • София
  • Мнения: 897
Благодаря Ipppi!

# 4
  • Мнения: 62
А ако си купиш инфрачервена лампа, дали няма да върши същата работа? Аз лично имам антицелулитен масажор, който има малко прозорче за инфрачервена светлина и винаги съм се чудила за какво да го ползвам.                 

# 5
  • София
  • Мнения: 897
ами...нямам представа какъв точно е апарата, за това питам.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 604
Ако някой е ходил конкретно на такива терапии с инфра-червени лъчи, моля да сподели резултата. Предлагат ми 12 процедури на цена 360лв. с отстъпка или цената на една процедура, която продължава около час е 37лв. Чудя се дали ще има резултат. Целулитът ми е първа към втора степен, не се забелязва особено, но искам да го изчиста от раничко.  Rolling Eyes
А къде мислиш да ходиш?

# 7
  • София
  • Мнения: 897
В "Доверие". Но още не съм решила дали ще ходя ...

Общи условия

Активация на акаунт