растройстово на бебче на 2 месеца и 25 дена

  • 582
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здревейте д-рСлънчева
Имам момичеце на 2месеца и 25 дена от събота има разстройсто няма температура и загуба на апетит...историята ни е следната...попринцип ака по веднъж на ден или на 2 3 дена...в събота сутринта стана папа и след това се изака редичко след няколко минути се оказа че и аз имам растройсто...аз вече съм добре ама тя все още е с растройсто наша педиатърка ни предписа чай от шипка и ентерол чая не помогна а ентерола едниственото което направи е да намали изхожданията иначе все още си е редичко с бучици вътре...след като два дена беше на ентерол се притесних и отново се обадих на наша педиатърка и тя ни каза тоз път да и вземе хидрасек и да продължиме ентерола и между храненията оризова водичка... и чесно да ви кажа малко се притеснявам и незнам дали и това ще помогне възможно ли е да са някакви бактерии???имам и още едни въпрос кожичката и е много суха и незнам какво да я правя отитах с бебешко олио на две фирми и с зехтин след зехтина даже се влошихме възможно ли е да е липса на витамин а в кърмата ми защото тя е само на кърма и нищо друго??? предварително благодаря за отговорите и успокоението което ще ми дадът вашите отговори

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Като начало Ви препоръчвам Вие самата да спрете консумацията на мляко, цитросови плодове и колбаси. Диетата при вас ще се отрази добре на бебето. Можете да давате чай от шипки- той запича и да продължите с ентерола. Рано е за оризова вода. Ако има по2-3 изхождания макар и редки на този етап няма нищо претеснително. Необходимо е време да се нормализира раздразнената лигавица.
За сухата кожа в аптеките има детска козметика за проблемна кожа. Изборът е Ваш!

Общи условия

Активация на акаунт